Europeos.es : Inicio > Trabajo en Letonia > Reguladores y operadores de máquinas de labrar madera > Kokapstrādes Iekārtu Operators

KOKAPSTRĀDES IEKĀRTU OPERATORS. Latgale. Letonia

Trabajar de Reguladores y operadores de máquinas de labrar madera en Latgale (Letonia)

Clasificación del trabajo: Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios › Operarios y oficiales de procesamiento de alimentos, de la confección, ebanistas, otros artesanos y afines › Oficiales y operarios del tratamiento de la madera, ebanistas y afines › Reguladores y operadores de máquinas de labrar madera.

Traducción de la profesión: Kvalificēti strādnieki un amatnieki › Pārtikas apstrādes un kokapstrādes strādnieki, apģērbu izgatavošanas un citi amatnieki un radniecīgo profesiju strādnieki › Kokapstrādes strādnieki, mēbeļu izgatavotāji un tiem radniecīgu profesiju strādnieki › Kokapstrādes darbgaldu regulētāji un operatori.

Descripción de la oferta de trabajo:

SIA “Balvi wood” kurināmo produktu ražotnē Balvos aicina darbā KOKAPSTRĀDES IEKĀRTU OPERATORUS

Pienākumi:

-  malkas skaldīšana saskaņā ar specifikāciju;

- kvalitatīvi un savlaicīgi veikt darbus.

Prasības:

- vēlme strādāt;

- atbildīga attieksme pret darbu;

- spēja strādāt komandā;

- spēja organizēt savu darbu;

- vēlama pieredze līdzīgā darbā.

Piedāvājam:

- darbu strauji augošā uzņēmumā;

- konkurētspējīgu atalgojumu 700-1100 EUR, ar iespēju nopelnīt vairāk;

- maiņu darbs.

Vakancei pieteikties sūtot CV uz e-pastu: inga.filimonovagowood.lv (karsava75gmail.com)

Tālrunis uzziņām: 28374818

País del trabajo: Letonia.

Región: Latgale.

Ver 16 ofertas de trabajo en "Latgale" (Letonia).

Número de puestos: 3.

Empleador: SIA "Balvi Wood".

Forma de contacto:

  • Dirección: Brīvības iela 1K, Balvi, Balvu nov.
  • Teléfono: +371
  • Fax: +371

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 07 de Julio de 2024, y con identificador de la vacante:240528-231.

Ver las 4 ofertas de trabajo de Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios › Operarios y oficiales de procesamiento de alimentos, de la confección, ebanistas, otros artesanos y afines › Oficiales y operarios del tratamiento de la madera, ebanistas y afines › Reguladores y operadores de máquinas de labrar madera ofertadas.