Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en Estonia > limpiador doméstico/limpiadora doméstica > Kodukoristaja

Kodukoristaja. Estonia

Demanda de limpiador doméstico/limpiadora doméstica en Estonia

Clasificación del trabajo: Ocupaciones elementales › Limpiadores y asistentes › Limpiadores y asistentes domésticos de hoteles y oficinas › Limpiadores y asistentes domésticos › limpiador doméstico/limpiadora doméstica.

Traducción de la profesión: Lihttöölised › Koristajad ja abilised › Abilised ning koristajad kodudes, hotellides ja kontoris jms asutustes › Koduabilised ja korterikoristajad.

Descripción de la oferta de trabajo:

Osalise koormusega kodukoristaja

Tööülesanded: Korterite ja eramute hoolduskoristuse ja suurpuhastuste teostamine.

Akende pesemine, mööbli kuivpuhastus.

Omalt poolt pakume: ➡️Töötad just nendel päevadel ja kellaaegadel, kui ise soovid!

➡️Töö asukoht Tallinn/Harjumaa

➡️Osalise koormusega ja käsunduslepingu alusel

➡️Kõik vahendid meie poolt

➡️Töötasu al.13 eurot /h (bruto)

Muud nõuded: Omalt poolt ootame, et teed oma tööd südamega, oled heatahtlik ja koostööaldis.

✅️Sul on eelnev töökogemus

✅️Oled valmis aegajalt tegema ka 8-9 h tööpäevi

✅️Iseseisev liikumine töö asukohta ei tekita probleeme (omad vajadusel liiklemiseks sõiduvahendit)

✅️Oled valmis teostama proovitöö, et saaksime hinnata sinu oskusi ja sobivust meie meeskonda

Kodus töötamise võimalus: Ei

Koormus, vahetused: 80-100 h/kuus

País del trabajo: Estonia.

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Primer ciclo de enseñanza secundaria.

Experiencia: 1 años.

Empleador: Elite Koristused OÜ.

Instrucciones para solicitar:

Täiendav informatsioon puudub

Forma de contacto:

  • Correo electrónico: kristeltellikoristaja.ee

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 10 de Agosto de 2024, y con identificador de la vacante:1582721.

Ver las 412 ofertas de trabajo de Ocupaciones elementales › Limpiadores y asistentes › Limpiadores y asistentes domésticos de hoteles y oficinas › Limpiadores y asistentes domésticos › limpiador doméstico/limpiadora doméstica ofertadas.