Europeos.es : Inicio > Empleo en Croacia > economista > Knjigovođa/knjigovotkinja

KNJIGOVOĐA/KNJIGOVOTKINJA. Croacia

Demanda en Croacia de economista

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales en derecho, en ciencias sociales y culturales › Especialistas en ciencias sociales y teología › Economistas › economista.

Traducción de la profesión: Professionals › Legal, social and cultural professionals › Social and religious professionals › Economists.

Descripción de la oferta de trabajo:

Opis posla:

-knjiženje ulaznih faktura, vremenskih razgraničenja, bankovnih izvoda i ostale knjigovodstvene dokumentacije u glavnoj knjizi

-provođenje plaćanja dobavljačima

-usklađivanje s dobavljačima

-izrada PDV obračuna

-kontrola troškova i usklada knjigovodstvene dokumentacije

-podrška pri izradi financijskih izvješća i procesa zatvaranja mjeseca i godine

-priprema podataka i pravovremena izrada izvještaja za potrebe financijskih institucija (Porezne uprave, Fine, HNB)

-svi ostali poslovi po nalogu nadređenog

Uvjeti:

-ekonomsko obrazovanje (SSS/VŠS/VSS)

-4 do 6 godina radnog iskustva na području računovodstva

-odlično poznavanje računovodstvenih i poreznih propisa

-izvrsno poznavanje rada u MS Office-u

-znanje engleskog jezika

-preciznost u radu, odgovornost, proaktivnost te sklonost timskom radu

-dobre komunikacijske vještine te želja za profesionalnim usavršavanjem

Poslodavac nudi:

-rad na neodređeno  vrijeme

-dinamičan i motivirajući rad u vrlo uspješnoj i ugodnoj radnoj okolini

-samostalno i odgovorno radno mjesto

-kontinuirano profesionalno usavršavanje

-mogućnost napredovanja

Mjesto rada: Zagreb

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Educación postsecundaria no terciaria.

Experiencia: 4 años.

Empleador: MEDICAL ONE d.o.o..

Instrucciones para solicitar:

Email: karijeramedicalone.hr

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 10 de Agosto de 2022, y con identificador de la vacante:2180602.

Ver las 172 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales en derecho, en ciencias sociales y culturales › Especialistas en ciencias sociales y teología › Economistas › economista ofertadas.