Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en Eslovenia > Knjigovodja - M/ž

Ofertas de empleo en Savinjska (Eslovenia)

Knjigovodja - M/ž

Descripción de la oferta de trabajo:

KNJIGOVODJE IN STROKOVNI SODELAVCI V RAČUNOVODSTVU, poskusno delo 6 mesecev, Nedoločen čas , polni delovni čas, 40, IZVAJANJE PLAČILNEGA PROMETA, PRIPRAVA DOKUMENTACIJE, KONTIRANJE IN KNJIŽENJE PREJETE IN IZD.

DOKUMENTACIJE, SPROTNO PREGLEDOVANJE DOKUMENTOV, PODPORA IN USMERJANJE SODELAVCEV, VODENJE EVIDENC, IZDELAVA ANALIZ, PRIPRAVA POROČIL, SODELOVANJE PRI PRIPRAVI POSLOVNEGA NAČRTA, OPRAVLJANJE DEL V OKVIRU STROKOVNE USPOSOBLJENOSTI, UPOŠTEVAJOČ NUJNE POTREBE DELOVNEGA PROCESA PO NALOGU NADREJENEGA, MS Office, računovodski programi (Saop), uporaba interneta, spletno bančništvo, dobro poznavnaje zakonodaje s področja računovodstva, želja po nadgradnji znanja.

Pričakujemo skrbnost, natančnost, doslednost in samoiniciativnost., dopoldan

País del trabajo: Eslovenia.

Región: Savinjska.

Ver 230 ofertas de trabajo en "Savinjska" (Eslovenia).

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Segundo ciclo de enseñanza secundaria.

Experiencia: 5 años.

Con permiso de conducir: b.

Empleador: ŽONTA, TRANSPORT, TEHNIČNI PREGLEDI IN SERVISNE STORITVE, D.O.O., GAJI 44, 3000 CELJE.

Instrucciones para solicitar:

Letter + CV to EMPLOYER
Contact Person: STOPAR SENDI
Contact Phone: 031 286 136
Contact Email: sendizonta.si

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 27 de Junio de 2024, y con identificador de la vacante:PH35764.