Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en República Checa > psicólogo clínico/psicóloga clínica > Klinický Psycholog/ Psycholog Ve Zdravotnictví , Kliničtí Psychologové

Klinický psycholog/ psycholog ve zdravotnictví , Kliničtí psychologové

Oferta de empleo de psicólogo clínico/psicóloga clínica en Jihočeský kraj (República Checa)

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales en derecho, en ciencias sociales y culturales › Especialistas en ciencias sociales y teología › Psicólogos › psicólogo/psicóloga › psicólogo clínico/psicóloga clínica.

Traducción de la profesión: Specialisté › Specialisté v oblasti právní, sociální, kulturní a v příbuzných oborech › Specialisté v oblasti sociální, církevní a v příbuzných oborech › Psychologové.

Descripción de la oferta de trabajo:

Upřesňující informace:

Nabízíme smysluplnou práci v oblasti péče o lidi s duševním onemocněním. Centrum duševního zdraví nabízí nové možnosti podpory, nový pohled na péči a přístup k zotavení lidí s duševním onemocněním.

Co můžete čekat?

-práci v multidisciplinárním týmu zdravotních a sociálních a pracovníků.

-rozmanitost práce: výjezdy do terénu, podpora přímo u uživatelů doma, péče poskytovaná v ambulanci, skupinové programy

-přátelské pracovní prostředí.

-pravidelná pracovní doba

Požadujeme:

-specializaci v oboru Ošetřovatelská péče v psychiatrii, ev. všeobecná sestra bez specializace

-praxe v psychiatrii vítána

-zájem o problematiku lidí s duševním onemocněním

-podmínkou je výborná znalost českého jazyka

-řidičský průkaz sk. B

Zaměstnanecké výhody:

-5 týdnů dovolené, 5 dnů sick day a 3 dny ředitelského volna.

-pravidelnou týmovou a případovou supervizi (6-8x ročně).

-příležitosti k dalšímu vzdělávání a osobnostnímu růstu.

Kontakt: emailem, telefonicky

Región: Jihočeský kraj.

Ver 33 ofertas de trabajo en "Jihočeský kraj" (República Checa).

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Máster o nivel equivalente.

Empleador: FOKUS Tábor, z. s..

Obraťte se na kontaktní osobu. Bc. Jan Mácha, ředitel organizace. Tel.: +420 603 476 115. E-mail: machafokustabor.cz .

Forma de contacto:

  • Teléfono: +420 +420 603 476 115
  • Correo electrónico: machafokustabor.cz

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 30 de Junio de 2024, y con identificador de la vacante:29272920737.

Ver las 7 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales en derecho, en ciencias sociales y culturales › Especialistas en ciencias sociales y teología › Psicólogos › psicólogo/psicóloga › psicólogo clínico/psicóloga clínica ofertadas.