Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en Letonia > Empleados de centros de llamadas > Klientu Apkalpošanas Speciālists

KLIENTU APKALPOŠANAS SPECIĀLISTS. Letonia

Contratación en Letonia de Empleados de centros de llamadas

Clasificación del trabajo: Personal de apoyo administrativo › Empleados en trato directo con el público › Empleados de servicios de información al cliente › Empleados de centros de llamadas.

Traducción de la profesión: Kalpotāji › Klientu apkalpotāji › Klientu informētāji › Apkalpošanas un informācijas centru darbinieki.

Descripción de la oferta de trabajo:

SIA TOI TOI Latvija

ir uzņēmums, kas nodarbojas ar sanitāro iekārtu nomu, apkopi un pārdošanu. Savai komandai aicinām pievienoties

Klientu apkalpošanas speciālisti/u.

Prasības kandidātiem:

  • Teicamas prasmes komunikācijā ar klientiem pa telefonu un e-pastā;
  • Pārliecināšanas un argumentēšanas spējas;
  • Laipna personība ar augstu atbildības sajūtu;
  • Pozitīva attieksme arī strādājot paaugstinātas spriedzes apstākļos;
  • Ļoti labas datorlietotāja iemaņas;
  • Ļoti labas latviešu un vēlamas svešvalodu  zināšanas

Darba pienākumu apraksts:

  • Komunikācija ar klientiem pa telefonu un e-pastā;
  • Pasūtījumus apstrāde un ievadīšana sistēmās, pievēršot uzmanību detaļām;
  • Operatīva un efektīva sadarbība ar citām nodaļām.

Mēs piedāvājam:

  • Darba vietu mājīgā ofisā Ķīpsalā;
  • Draudzīgu, atbalstošu un profesionālu darba kolektīvu;
  • Interesantu un dinamisku darbu stabilā uzņēmumā;
  • Atalgojumu 1000.00 eur pēc nodokļu nomaksas;
  • Darba laiku darba dienās no 9.00-18.00;
  • Dalību uzņēmuma organizētajos pasākumos un apmācībās;
  • Nelaimes gadījumu apdrošināšanu 24/7 no pirmās darba dienas;
  • Veselības apdrošināšanu pēc 1 nostrādāta gada;
  • Darba datoru un telefonu.

Kontakti: infotoitoi.lv, 29990606

Informējam, ka sazināsimies tikai ar tiem pretendentiem, kuru kandidatūras tiks izvirzītas atlases otrajai kārtai.

Nosūtot savu CV un piesakoties konkursam uz izsludināto vakanci, kandidāts

País del trabajo: Letonia.

Número de puestos: 1.

Empleador: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "TOI TOI Latvij.

Forma de contacto:

  • Dirección: Matrožu iela 7A, Rīga
  • Teléfono: +371 29990606
  • Fax: +371
  • Correo electrónico: infotoitoi.lv

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 13 de Mayo de 2024, y con identificador de la vacante:240417-307.

Ver las 49 ofertas de trabajo de Personal de apoyo administrativo › Empleados en trato directo con el público › Empleados de servicios de información al cliente › Empleados de centros de llamadas ofertadas.