Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en Letonia > Agentes de bolsa, cambio y otros servicios financieros > Klientu Apkalpošanas Pārzinis

en Español in English auf Deutsch en Français ...

Oferta de Agentes de bolsa, cambio y otros servicios financieros en Rīga (Letonia)

Klientu Apkalpošanas Pārzinis

Clasificación del trabajo: Técnicos y profesionales de nivel medio › Profesionales de nivel medio en operaciones financieras y administrativas › Profesionales de nivel medio en finanzas y matemáticas › Agentes de bolsa, cambio y otros servicios financieros.

Traducción de la profesión: Speciālisti › Komercdarbības un pārvaldes (administrācijas) speciālisti › Finanšu un matemātikas speciālisti › Vērtspapīru un finanšu mākleri un brokeri.

Descripción de la oferta de trabajo:

SEB AB Rīgas filiāle

aicina darbā klientu apkalpošanas pārziņus.

Ja Jums piemīt izcilas klientu apkalpošanas prasmes, meklējat stabilu darba vietu un Jums patīk darbs komandā, kur ikdienas pienākumi ir saistīti ar attālinātu klientu apkalpošanu, skaitļiem, datu apstrādi, tad gaidīsim Jūsu pieteikumu angļu valodā uz zemāk norādīto e-pasta adresi. Jūs strādāsiet starptautiskā darba vidē, ciešā sadarbībā ar citām struktūrvienībām gan Rīgā, gan ārvalstīs. Jūsu pienākumos ietilps sadarbība ar klientiem, viņu vajadzību izzināšana un analīze un efektīvus uzlabojumu, gan SEB, gan klientiem, sagatavošana. Angļu valoda būs jūsu darba valoda.

Prasības kandidātiem:

• Izcilas komunikācijas prasmes – sadarbībai ar iekšējiem un ārējiem klientiem, pieredze darbā ar klientiem;

• Ļoti labas angļu valodas prasmes gan mutiski, gan rakstiski (biznesa angļu valoda);

• Pamatiemaņas darbā ar MS Office programmām;

• Prezentācijas prasmes;

• Augsta motivācija un pozitīva attieksme.

Mēs piedāvājam:

País del trabajo: Letonia.

Región: Rīga.

Ver 29 ofertas de trabajo en "Rīga" (Letonia).

Número de puestos: 5.

Empleador: SKANDINAVISKA ENSKILDA BANKEN AB Rīgas filiāle.

Forma de contacto:

  • Dirección: Gustava Zemgala gatve 73, Rīga
  • Teléfono: +371
  • Fax: +371
  • Correo electrónico: cvrigaseb.se

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 01 de Julio de 2024, y con identificador de la vacante:240402-201.

Ver las 6 ofertas de trabajo de Técnicos y profesionales de nivel medio › Profesionales de nivel medio en operaciones financieras y administrativas › Profesionales de nivel medio en finanzas y matemáticas › Agentes de bolsa, cambio y otros servicios financieros ofertadas.