Europeos.es : Inicio > Trabajo en Estonia > representante comercial > Klienditeeninduse Konsultant

Klienditeeninduse konsultant. Estonia

Ofertas de empleo de representante comercial en Estonia

Clasificación del trabajo: Técnicos y profesionales de nivel medio › Profesionales de nivel medio en operaciones financieras y administrativas › Agentes comerciales y corredores › Representantes comerciales › representante comercial.

Traducción de la profesión: Tehnikud ja keskastme spetsialistid › Äri- ja haldusalal töötavad spetsialistid › Ostu- ja müügiagendid ja -vahendajad › Müügiesindajad.

Descripción de la oferta de trabajo:

suviseks perioodiks, Manpoweri kliendiks on IQOS

Tööülesanded: Sa hakkad töötama preemiumklassi jaemüügikaupluses, kus on esindatud maailmatasemel kaubamärk suitsuvabaks alternatiiviks - IQOS. IQOS on kaubamärk, mis on põhjalikult läbi töötanud klientide vajadused ja mille eesmärk on pakkuda parimat tarbijakogemust täiskasvanutele, kes jätkavad tubakatoodete kasutamist.

Omalt poolt pakume: Ettevõte pakub:

• võimalust olla osa revolutsioonilisest uuendusest ja töötada preemiumklassi jaemüügikaupluses;

• motiveerivat palka ja boonussüsteemi;

• arenguvõimalusi;

• tiimiüritusi ja igakuiseid väljakutseid;

• põhjalikke koolitusi, et tunneksite end tööd tehes enesekindlalt;

• lõunasöögi kompensatsiooni POPUP poodides töötades;

• pakume täiskoormusel tööd.

Muud nõuded: • väga oluline on eelnev töökogemus klienditeeninduse valdkonnas;

• hea arvuti kasutamise oskus;

• hea eesti ja vene keele oskus, inglise keel suhtlustasemel tuleb kasuks;

• hea suhtlemisoskus;

• teenindusvalmidus;

• positiivne ja sõbralik olek;

• valmidus ettevõttega koos areneda;

• soov õppida ja pidevalt uut teavet omandada;

• soov alati tööd hästi teha;

• hea meeskonnatöötaja.

Kodus töötamise võimalus: Ei

País del trabajo: Estonia.

Número de puestos: 2.

Experiencia: 1 años.

Empleador: Osaühing MANPOWER (https://www.manpower.ee).

Kandideerimiseks vajalikud dokumendid:

  • CV

Forma de contacto:

  • Teléfono: +372 630 6565
  • Correo electrónico: kandideerimanpower.ee

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 05 de Junio de 2024, y con identificador de la vacante:1574095.

Ver las 390 ofertas de trabajo de Técnicos y profesionales de nivel medio › Profesionales de nivel medio en operaciones financieras y administrativas › Agentes comerciales y corredores › Representantes comerciales › representante comercial ofertadas.