Europeos.es : Inicio > Empleo en Estonia > empleado de mostrador de oficina postal/empleada de mostrador de oficina postal > Klienditeenindaja

Klienditeenindaja. Estonia

Oferta de empleo en Estonia de empleado de mostrador de oficina postal/empleada de mostrador de oficina postal

Clasificación del trabajo: Personal de apoyo administrativo › Empleados en trato directo con el público › Pagadores y cobradores de ventanilla y afines › Cajeros de bancos y afines › empleado de mostrador de oficina postal/empleada de mostrador de oficina postal.

Traducción de la profesión: Ametnikud › Klienditeenindajad › Kassapidajad, laekurid jms ametnikud › Pangatellerid jms ametnikud.

Descripción de la oferta de trabajo:

Arsenali postkontoris

Tööülesanded: Oleme rõõmuga valmis Sulle pakkuma:

- täiskohaga tööd Arsenali postkontoris graafiku alusel;

- erinevaid tegevusi postkontoris (sisse/välja post, laokontrollid, tagastused jne.);

- koostööd erinevate osakondadega, et jagada kogemusi ja leida klientidele sobivaid lahendusi.

Omalt poolt pakume: Rõõmu jagades tagame Sulle:

- õiglase ja stabiilselt laekuva töötasu ning kord kvartalis tulemustasu heade töötulemuste eest;

- väljaõpet ja võimalusi teha ettevõttesisest karjääri;

- rahalisi toetusi oluliste isiklike sündmuste puhul;

- soodustusi koostööpartneritelt;

- sporditoetust või tervisekindlustust läbi Stebby keskkonna;

- tööstaažipõhist 5-päevast lisapuhkust ja puhkepäevad kõikidel riiklikel pühadel.

Kodus töötamise võimalus: Ei

País del trabajo: Estonia.

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Segundo ciclo de enseñanza secundaria.

Experiencia: 1 años.

Empleador: Aktsiaselts Eesti Post (http://www.omniva.ee).

Tööpakkumisega saab tutvuda ja kandideerida läbi kandideerimiskeskkonna.

Kandideerimiseks vajalikud dokumendid:

  • CV

Forma de contacto:

  • Correo electrónico: liset.ratisteomniva.ee

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 21 de Mayo de 2024, y con identificador de la vacante:1574424.

Ver las 5 ofertas de trabajo de Personal de apoyo administrativo › Empleados en trato directo con el público › Pagadores y cobradores de ventanilla y afines › Cajeros de bancos y afines › empleado de mostrador de oficina postal/empleada de mostrador de oficina postal ofertadas.