Europeos.es : Inicio > Empleo en Estonia > Vendedores > Klienditeenindaja Kaubanduses

Klienditeenindaja kaubanduses. Estonia

Trabajos en Estonia de Vendedores

Clasificación del trabajo: Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados › Vendedores.

Traducción de la profesión: Teenindus- ja müügitöötajad › Müüjad.

Descripción de la oferta de trabajo:

Ringlusspetsialist

Tööülesanded: ❤ missiooni ja laiema tähendusega tööd

❤ luua lennult loomingulisi väljapanekuid

❤ pakkuda ideid ja rääkida kaasa kaupluse arengus, olla kursis moevooludega

❤ olla inimeste inimene ja suhelda kaupluse külastajatega

❤ nõustada kliente toodete valikul ja kokkusobitamisel

❤ olla empaatiline müügiguru, lahendades kõikvõimalikke suhtlusolukordi, nii et klient lahkub hea tundega

❤ ise ennast juhtida, algatada ja kiiresti otsustada

Omalt poolt pakume: ❤ kindlat töökohta ajaloo ja tulevikuga kiiresti arenevas ettevõttes

❤ toetavat õhkkonda, parimaid kolleege ja kohtumisi oma ala entusiastidega

❤ tervist toetavaid tegevusi: sporditoetust ehk treeningklubi liikmelisust või massaaži

❤ tasustatud vaba päeva Sinu sünnipäeval

❤ tööks vajalikke koolitusi, ühisüritusi, enesearenguvõimalusi

❤ kõige stiilsemat kaubavalikut oma töötaja soodustusega

Muud nõuded: Sul on juba olemas:

❤ päikseline loomus ja avatud meel

❤ tegutseja energia ja valmisolek füüsiliseks tööks

❤ vastupandamatu kirg luua ilu ja harmooniat enda ümber

❤ julgus mõelda ja öelda, kuidas saab paremini

❤ isiklik väljakutse arendada ennast ja panustada seejuures ettevõttesse

❤ kaubanduses töötamise kogemus moekaupade valdkonnas

❤ soov ja oskus olla tulevikus mentoriks alustavatele kolleegidele ja järelkasvule

❤ hea eesti keele oskus, kõik muud keeled on samuti boonus

❤ avatud meel õppida ja kalduvus öelda JAH kõigele uuele

❤ oled oma tegemistes täpne, võime enda antud lubadusi hoida ja õigeks ajaks kohale jõuda

Kodus töötamise võimalus: Ei

País del trabajo: Estonia.

Número de puestos: 3.

Nivel educativo: Segundo ciclo de enseñanza secundaria.

Experiencia: 1 años.

Empleador: mittetulundusühing Uuskasutuskeskus (http://www.uuskasutus.ee).

Instrucciones para solicitar:

Täiendav informatsioon puudub

Forma de contacto:

  • Teléfono: 55585134
  • Correo electrónico: personaluuskasutus.ee

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 23 de Octubre de 2024, y con identificador de la vacante:1592495.

Ver las 108 ofertas de trabajo de Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados › Vendedores ofertadas.