Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en Estonia > trabajador de servicio de restauración para aerolíneas/trabajadora de servicio de restauración para aerolíneas > Klienditeenindaja

Klienditeenindaja. Estonia

Oferta de trabajador de servicio de restauración para aerolíneas/trabajadora de servicio de restauración para aerolíneas en Estonia

Clasificación del trabajo: Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados › Vendedores › Otros vendedores › Vendedores de comidas al mostrador › trabajador de servicio de restauración para aerolíneas/trabajadora de servicio de restauración para aerolíneas.

Traducción de la profesión: Teenindus- ja müügitöötajad › Müüjad › Muud müügiga tegelevad teenindajad › Toidukioski müüjad.

Descripción de la oferta de trabajo:

Narva Kreenholmi kohvikusse Kaar

Tööülesanded: Laudade katmine puhaste linade, söögiriistade, keraamiliste ja klaasist nõudega;

klientide tervitamine ning neile menüüde ja joogikaartide väljastamine;

toitude ja jookide valimisel nõustamine;

külmade ja kuumade jookide valmistamine;

toidu- ja/või joogitellimuste vastuvõtmine ja köögi- või baaritöötajatele edastamine;

klientidele lauas toitude ja jookide serveerimine;

laudade koristamine ning nõude ja söögiriistade kööki tagasi viimine;

nõude, söögiriistade pesemine, poleerimine;

arvete esitamine, maksete vastuvõtmine ning müügikoha masinate ja kassaaparaatide kasutamine;

cateringi ettevalmistus, teenindamine ja koristamine;

baariseadmete korrashoid.

Omalt poolt pakume: Mitmekesist ja huvitavat tööd;

tuge kohanemisel ja igapäevatöös;

mõnusat meeskonda;

arenemisvõimalust.

Me pole ahned, kurjad, igavad, ei arva, et oleme teistest paremad.

Me oleme töökad, arengule avatud, erinevate kultuuride esindajad, unikaalsed (nagu iga inimene), professionaalid, nõudlikud, hoolivad, toetavad, julged, pisut hullud, inimesed.

Muud nõuded: Teenindaja olemine on privileeg, väärtustame seda tööd. Sul on võimalus mõjutada positiivselt paljude inimeste elu ja muuta maailma paremaks läbi külalislahkuse ning kvaliteetse teeninduse pakkumise.

Sina:

• väärtustad oma tööd ja iseennast

• valmis pingeolukorras lahendusi ja tasakaalu leidma

• paned tähele ja märkad inimesi ja detaile

• oled külalislahke

• oled huvitatud töötamisest meie kohvikus

• mõistad perenaist ning oled tema parem käsi

• austad peremeest

• usud meie meeskonda ning tegudesse

• sulle meeldib puhtus

• sul on teenindaja haridus või kogemus

• suhtled erinevates keeles (vene, eesti, inglise)

Kodus töötamise võimalus: Ei

País del trabajo: Estonia.

Número de puestos: 1.

Experiencia: 2 años.

Empleador: OÜ A.A.M. kohvik.

Instrucciones para solicitar:

Täiendav informatsioon puudub

Forma de contacto:

  • Teléfono: 56640107
  • Correo electrónico: meieinimesedkohvikkaar.ee

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 07 de Mayo de 2024, y con identificador de la vacante:1568622.

Ver las 63 ofertas de trabajo de Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados › Vendedores › Otros vendedores › Vendedores de comidas al mostrador › trabajador de servicio de restauración para aerolíneas/trabajadora de servicio de restauración para aerolíneas ofertadas.