Europeos.es : Inicio > Trabajo en Estonia > Vendedores > Klienditeenindaja

Klienditeenindaja. Estonia

Empleo de Vendedores en Estonia

Clasificación del trabajo: Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados : Vendedores.

Teenindus- ja müügitöötajad : Müüjad

Descripción de la oferta de trabajo:

Tööülesanded: Probleemsete saadetistega tegelemine, lahenduste leidmine, suhtlemine klientidega e-kirja ja telefoni teel; vajadusel ka otsekontaktis.

Vajadusel päringute edastamine koostööpartneritele.

Pakikorjete registreerimine, jälgimine, ning vajadusel konsulteerimine sorteerimiskeskustega.

Reklamatsioonide registreerimine vastavalt ettevõttes kehtestatud korrale.

Nii siseriiklike kui ka rahvusvaheliste päringute koordineerimine klienditeeninduse osakonna ja sorteerimiskeskuse vahel.

Kullerteenuste kokkuleppimine.

Omalt poolt pakume: Oma töötaja soodustusi;

Väljaõpet kohapeal;

Professionaalseid ja toetavaid kolleege;

Stabiilset tööd ja kaasaegset töökeskkonda.

Muud nõuded: Väga hea suhtlemis- ja väljendusoskus nii kõnes kui ka kirjas;

Oskus planeerida iseseisvalt oma tööd;

Arvutikasutamise oskus (MS Office);

Väga hea pingetaluvus

Kodus töötamise võimalus: Ei

País del trabajo: Estonia.

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Segundo ciclo de enseñanza secundaria.

Experiencia: 1 años.

Empleador: Itella Estonia OÜ (http://www.itella.ee).

Instrucciones para solicitar:

Forma de contacto:

  • Teléfono: +372 5301 8801
  • Correo electrónico: marita.kaidmeitella.com

Identificador de la vacante:1440929.

Ver las 392 ofertas de trabajo de Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados : Vendedores ofertadas.