Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en Estonia > agente de servicio de atención al cliente > Kliendihaldur

Kliendihaldur. Estonia

Trabajos de agente de servicio de atención al cliente en Estonia

Clasificación del trabajo: Personal de apoyo administrativo › Empleados en trato directo con el público › Empleados de servicios de información al cliente › Empleados de ventanillas de informaciones › agente de servicio de atención al cliente.

Traducción de la profesión: Ametnikud › Klienditeenindajad › Kliendinõustajad › Infopunktide töötajad.

Descripción de la oferta de trabajo:

Meie kliendiks on Copymax OÜ , mis spetsiliseerub emaettevõtte tootja (OEM) kontoritehnika (koopiamasinate, printerite ja fakside) kulumaterjalide hulgimüügile.

Tööülesanded: Kliendihalduri igapäevaste tööülesannete hulka kuulub:

- hea kliendikogemuse tagamine erinevate suhtluskanalite vahendusel ( e-post, telefonikõned);

- olemasoleva kliendibaasi ja lepingute arendamine ja haldamine;

- kirjavahetuse ja läbirääkimiste pidamine, lepingute sõlmimine välispartneritega;

- pakkumiste vormistamine ja aktiivne juurdemüük;

​- kaupa transpordiplaani koostamine ja tollivormistus (arve, pakendidokumendid, saatmis- ja transpordidokumendid).

- tellimuste dokumentatsioon, maksete ja klientide krediidivõimekuse kontroll;

- töö 1C programmis.

Omalt poolt pakume: Ettevõte pakub:

- võimalust töötada ja suhelda koostööpartneritega üle kogu maailma;

- pidevat toetust ja arengut;

- väga head palka, millel pole lage;

- tööd kesklinna kontoris;

- väga häid töötingimusi.

Muud nõuded: Kandidaadilt ootame:

- eelistatavalt kõrgharidust (majandus, ärikorraldus, ärindus vms);

- sõbralik ja avatud suhtumine ning kiire tegutsemisvalmidus;

- inglise keele oskust kõrgtasemel;

- vene keele oskust suhtlustasemel;

- soovitavalt eesti ja saksa keele oskust;

- väga head õppimisvõimed;

- tugevat loogilist mõtlemist;

- oskust analüüsida ja näha tervikpilti;

- soovitavalt müügialast kogemust.

Kodus töötamise võimalus: Ei

País del trabajo: Estonia.

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Grado o nivel equivalente.

Experiencia: 1 años.

Empleador: CV Partner OÜ (https://job.cvp.ee/jobs/Careers).

Instrucciones para solicitar:

Täiendav informatsioon puudub

Forma de contacto:

  • Teléfono: +372 5357 1278
  • Correo electrónico: cvcvp.ee

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 02 de Julio de 2024, y con identificador de la vacante:1578464.

Ver las 115 ofertas de trabajo de Personal de apoyo administrativo › Empleados en trato directo con el público › Empleados de servicios de información al cliente › Empleados de ventanillas de informaciones › agente de servicio de atención al cliente ofertadas.