Europeos.es : Inicio > Empleo en Finlandia > carpintero/carpintera > Timpuri, Aputeam Oy, Pori

Timpuri, Aputeam Oy, Pori. Satakunta. Finlandia

Empleo en Finlandia (Satakunta) de carpintero/carpintera

Clasificación del trabajo: Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios › Oficiales y operarios de la construcción excluyendo electricistas › Oficiales y operarios de la construcción (obra gruesa) y afines › Carpinteros de armar y de obra blanca › carpintero/carpintera.

Traducción de la profesión: Rakennus-, korjaus- ja valmistustyöntekijät › Rakennustyöntekijät ym. (pl. sähköasentajat) › Rakennustyöntekijät ym › Kirvesmiehet ja rakennuspuusepät.

Descripción de la oferta de trabajo:

Töitä monenlaisille osaajille! Aputeam on henkilöstövuokrausyritys, joka joustaa elämäntilanteesi mukaan, etsit sitten työtä lyhyelle jaksolle tai pidemmälle ajalle. Meidän kauttamme tavoitat useita työmahdollisuuksia, kartoitat monipuolista työkokemusta sekä takaamme henkilökohtaisen ja välittävän palvelun. Meillä työsopimukset ovat reiluja ja palkanmaksu hoituu aina ajallaan.

Voit luottaa meidän apuumme!

Timpuri

Haemme asiakkaallemme TIMPURIA Poriin!

Haemme arviolta 1,5 kk kestävään projektiin timpuria. Työ on teollisuuslaitoksessa tehtävä kattotyö. Työtä tehdään noin 7-8m korkeudessa.

Työ alkaa maanantaina 13.5.

Tunnistitko itsesi? Täytä pikaisesti hakemuslomake osoitteessa www.aputeam.fi.

Valinta tehdään heti sopivan henkilön löydyttyä.

Lisätietoja tehtävästä antaa Kim Virtanen, 0413171954, kim.virtanenaputeam.fi

Aputeam Henkilöstöpalvelut, vuokratyön luottokumppani!

Aputeam Henkilöstöpalvelut on vuokratyövoiman välittäjä, joka uskoo reiluun, hyvin tehtyyn työhön ja henkilökohtaiseen palveluun.

País del trabajo: Finlandia.

Región: Satakunta.

Ver 134 ofertas de trabajo en "Satakunta" (Finlandia).

Número de puestos: 1.

Empleador: Aputeam Oy.

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 04 de Mayo de 2024, y con identificador de la vacante:689b959f-12a0-42f0-9061-b7bca753fb6e.

Ver las 243 ofertas de trabajo de Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios › Oficiales y operarios de la construcción excluyendo electricistas › Oficiales y operarios de la construcción (obra gruesa) y afines › Carpinteros de armar y de obra blanca › carpintero/carpintera ofertadas.