Europeos.es : Inicio > Empleo en Finlandia > montador de andamios/montadora de andamios > Kirvesmies Vahinkosaneerauskohteisiin Tampereen Alueelle, Tampere

Vacante en Pirkanmaa (Finlandia) de montador de andamios/montadora de andamios

Kirvesmies Vahinkosaneerauskohteisiin Tampereen Alueelle, Tampere

Clasificación del trabajo: Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios › Oficiales y operarios de la construcción excluyendo electricistas › Oficiales y operarios de la construcción (obra gruesa) y afines › Oficiales y operarios de la construcción (obra gruesa) y afines no clasificados bajo otros epígrafes › montador de andamios/montadora de andamios.

Traducción de la profesión: Rakennus-, korjaus- ja valmistustyöntekijät › Rakennustyöntekijät ym. (pl. sähköasentajat) › Rakennustyöntekijät ym › Muut rakennustyöntekijät.

Descripción de la oferta de trabajo:

Etsimme korjausrakentamiseen ja remontointiin erikoistuneelle asiakkaallemme ammattikirvesmiestä vahinkosaneeraustöihin. Kohteet pääasiassa asuinhuoneistoja, mutta satunnaisesti myös esimerkiksi liiketiloja jne.

Tehtävät vaihtelevat kohteesta riippuen, joten mitä kattavampi osaaminen sinulta löytyy korjausrakentamisen töistä sen parempi.

Etsimämme tekijä pystyy toimimaan itsenäisesti ja tuottamaan viimeisteltyä jälkeä. Emme kuitenkaan sulje pois hakijoita, joilta löytyy esimerkiksi hieman kokemusta saneeraustöistä sekä on kovasti halua oppia ammattilaiseksi kyseisissä tehtävissä.

Työturvallisuuskortti tarvitaan ja ajokortti sekä oman auton käyttömahdollisuus on plussaa. Omat työkalut ovat eduksi ja näiden käytöstä maksetaan työkalukorvausta sopimuksen mukaan.

Työn kesto alkuun 2kk, mutta osaava tekijä työllistyy pitkäaikaisesti.

Työ alkaa heti sopivan henkilön löydyttyä, joten hae paikkaa jo tänään!

País del trabajo: Finlandia.

Región: Pirkanmaa.

Ver 260 ofertas de trabajo en "Pirkanmaa" (Finlandia).

Número de puestos: 1.

Empleador: Bolt.Works Oy.

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 21 de Agosto de 2024, y con identificador de la vacante:6c7d7e68-5778-4b6a-b4d3-ef0b8a0e1f6f.

Ver las 43 ofertas de trabajo de Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios › Oficiales y operarios de la construcción excluyendo electricistas › Oficiales y operarios de la construcción (obra gruesa) y afines › Oficiales y operarios de la construcción (obra gruesa) y afines no clasificados bajo otros epígrafes › montador de andamios/montadora de andamios ofertadas.