Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en Finlandia > carpintero/carpintera > Kirvesmies, Seinäjoki

Kirvesmies, Seinäjoki. Etelä-Pohjanmaa. Finlandia

Vacantes de carpintero/carpintera en Etelä-Pohjanmaa (Finlandia)

Clasificación del trabajo: Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios › Oficiales y operarios de la construcción excluyendo electricistas › Oficiales y operarios de la construcción (obra gruesa) y afines › Carpinteros de armar y de obra blanca › carpintero/carpintera.

Traducción de la profesión: Rakennus-, korjaus- ja valmistustyöntekijät › Rakennustyöntekijät ym. (pl. sähköasentajat) › Rakennustyöntekijät ym › Kirvesmiehet ja rakennuspuusepät.

Descripción de la oferta de trabajo:

Haemme asiakasyrityksellemme ammattitaitoista

KIRVESMIESTÄ Seinäjoelle sekä lähialueelle.

Toivomme hakijalta alan koulutusta ja ja työkokemusta. Toivomme, että olet tehnyt jo jonkin verran laatoitusta, maalaustöitä sekä tapetointia. Työkohteina ovat pääsääntöisesti kylpyhuoneet, saunat ja kodinhoitohuoneet omakotitaloissa, työtehtäviä voi olla myös lattia-asennuksien parissa, maalaustehtävissä sekä muita sisäkirvesmiestyötä. Työhön liittyy usein myös märkätiloissa työskentelyä, joten eduksesi on, jos sinulla on vedeneristyssertifikaatti. Etsimme siis henkilöä joka kykenee työskentelemään vesi-, palo- ja kosteusvahinkokohteissa.

Vaatimuksena:

-työturvallisuuskortti (jos kortti on vanhentunut, autamme sen uusimisessa)

-oman auton käyttömahdollisuus, verotuksen mukainen korvaus auton käytöstä

-aikaisempaa osaamista vastaavista tehtävistä

-itseohjautuva työskentelyasenne, osaat johtaa omaa tekemistäsi tehokkaasti työturvallisuus huomioiden

Toiveissa on löytää hyvä tiimipelaaja osaksi menestyvää yritystä. Jos arvostat työpaikallasi reilua meininkiä, yhteistä tekemistä ja kannat ammattiylpeyttä omasta osaamisestasi, on tässä sinulle sopiva paikka.

Työt alkavat heti sopivan henkilön löydyttyä ja töitä on tiedossa pidemmäksi aikaa.

País del trabajo: Finlandia.

Región: Etelä-Pohjanmaa.

Ver 100 ofertas de trabajo en "Etelä-Pohjanmaa" (Finlandia).

Número de puestos: 2.

Empleador: Bolt.Works Oy.

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 25 de Septiembre de 2024, y con identificador de la vacante:e43bcd52-9b71-4b02-a488-07d32be2c936.

Ver las 412 ofertas de trabajo de Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios › Oficiales y operarios de la construcción excluyendo electricistas › Oficiales y operarios de la construcción (obra gruesa) y afines › Carpinteros de armar y de obra blanca › carpintero/carpintera ofertadas.