Europeos.es : Inicio > Empleo en Finlandia > administrativo contable/administrativa contable > Kirjanpitäjä, Isännöinti Ahokas Oy, Jyväskylä

Kirjanpitäjä, Isännöinti Ahokas Oy, Jyväskylä

Ofertas en Finlandia (Keski-Suomi) de administrativo contable/administrativa contable

Clasificación del trabajo: Técnicos y profesionales de nivel medio › Profesionales de nivel medio en operaciones financieras y administrativas › Profesionales de nivel medio en finanzas y matemáticas › Tenedores de libros › administrativo contable/administrativa contable.

Traducción de la profesión: Asiantuntijat › Liike-elämän ja hallinnon asiantuntijat › Rahoitus-, vakuutus- ja laskentatoimen asiantuntijat › Kirjanpidon ja laskentatoimen asiantuntijat.

Descripción de la oferta de trabajo:

Olisitko sinä uusi työkaveri meidän tiimiimme?

Tehtävä sopii sinulle, jolla on:

ymmärrys siitä, että asiakkaat ovat lähellä sydäntämme ja asiakaspalvelu kuuluu työnkuvaan

joustava, oma-aloitteinen, sitoutuva ja aikaansaava työote

hyvät IT-taidot: visma fivaldi käyttö on sinulle jo tuttua ennestään

kokemusta vastaavista työtehtävistä isännöintialalla, aina veroilmoituksista      tilinpäätöksiin

soveltuva kaupallinen koulutus (esim. merkonomi tai tradenomi)

Tarjoamme sinulle vastuullisen työnkuvan ja joustavan työympäristön. Omalla osaamisellasi ja työpanoksellasi on merkitystä meille!

Tehtävä alkaa sopimuksen mukaan ja se on vakituinen, koeaika 6 kuukautta.

Lähetä hakemuksesi palkkatoivomuksineen ja ansioluetteloineen viimeistään 25.6.2024

Työpaikkaa koskevat tiedustelut ma-pe klo 10-15

País del trabajo: Finlandia.

Región: Keski-Suomi.

Ver 176 ofertas de trabajo en "Keski-Suomi" (Finlandia).

Número de puestos: 1.

Empleador: Isännöinti Ahokas Oy.

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 06 de Junio de 2024, y con identificador de la vacante:a868d6f5-68ec-407c-a019-b5da4a257122.

Ver las 189 ofertas de trabajo de Técnicos y profesionales de nivel medio › Profesionales de nivel medio en operaciones financieras y administrativas › Profesionales de nivel medio en finanzas y matemáticas › Tenedores de libros › administrativo contable/administrativa contable ofertadas.