Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en Finlandia > administrativo contable/administrativa contable > Kirjanpitäjä, Lapin Kauppiaat Ja Yrittäjät R.y., Rovaniemi, Rovaniemi

Oferta de trabajo en Lappi (Finlandia) de administrativo contable/administrativa contable

Kirjanpitäjä, Lapin Kauppiaat Ja Yrittäjät R.y., Rovaniemi, Rovaniemi

Clasificación del trabajo: Técnicos y profesionales de nivel medio › Profesionales de nivel medio en operaciones financieras y administrativas › Profesionales de nivel medio en finanzas y matemáticas › Tenedores de libros › administrativo contable/administrativa contable.

Traducción de la profesión: Asiantuntijat › Liike-elämän ja hallinnon asiantuntijat › Rahoitus-, vakuutus- ja laskentatoimen asiantuntijat › Kirjanpidon ja laskentatoimen asiantuntijat.

Descripción de la oferta de trabajo:

Haemme pieneen työyhteisöömme kokenutta ja huolellista kirjanpitäjää.

Vaatimuksena on tuore vähintään 5 vuoden kirjanpitäjän työkokemus, joka sisältää tilinpäätösten ja veroilmoittamisen hallinnan.

Olemme voittoa tavoittelematon yleishyödyllinen yhdistys, joka on perustettu 65 v. sitten tarjoamaan jäsenilleen taloushallinnon neuvontaa ja palveluita. Meillä on asiakkaita usealta eri toimialalta.

Kirjanpitäjän tehtäviin kuuluvat normaalit taloushallinnon tehtävät sekä osavastuullisesti toimiston ylläpito.

Toivomme hakijalta nykyaikaista otetta työhön, koska pyrimme ohjaamaan asiakkaitamme sähköiseen kustannustehokkaaseen taloushallintoon.

Kokemus Fennoan taloushallintojärjestelmästä ja palkanlaskennasta katsotaan eduksi.

Tarjoamme joustavat työajat, täyden liikunta- ja kulttuuriseteliedun, hyvät koulutusmahdollisuudet, osittaisen mahdollisuuden etätyöskentelyyn sekä kilpailukykyisen palkan.

7h tai sopimuksen mukaan

País del trabajo: Finlandia.

Región: Lappi.

Ver 154 ofertas de trabajo en "Lappi" (Finlandia).

Número de puestos: 1.

Empleador: Lapin Kauppiaat ja Yrittäjät r.y..

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 01 de Mayo de 2024, y con identificador de la vacante:63d0390e-d996-4be5-bde6-02177a888125.

Ver las 152 ofertas de trabajo de Técnicos y profesionales de nivel medio › Profesionales de nivel medio en operaciones financieras y administrativas › Profesionales de nivel medio en finanzas y matemáticas › Tenedores de libros › administrativo contable/administrativa contable ofertadas.