Europeos.es : Inicio > Empleo en Finlandia > enfermero responsable de cuidados generales/enfermera responsable de cuidados generales > Kipsaustaitoinen Hoitaja

Oferta de empleo en Lappi (Finlandia) de enfermero responsable de cuidados generales/enfermera responsable de cuidados generales

Kipsaustaitoinen Hoitaja

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de la salud › Profesionales de enfermería y partería › Profesionales de enfermería › enfermero responsable de cuidados generales/enfermera responsable de cuidados generales.

Traducción de la profesión: Erityisasiantuntijat › Terveydenhuollon erityisasiantuntijat › Hoitotyön erityisasiantuntijat › Ylihoitajat ja osastonhoitajat.

Descripción de la oferta de trabajo:

Tunturin Lääkärikeskus hakee Levin lääkäriasemalle mukavaa ja reipasta vuoristohoitajaa talvikaudeksi 24-25.

Unelmoitko viettäväsi talven samalla nauttien Lapin maagisesta tunnelmasta? Haluaisitko päästä ennen työpäivääsi rinteeseen tai hiihdellä pitkillä vapaillasi Lapin valkoisilla hangilla? Tai vaan nauttia työsi ohessa Levin hiihtokeskuksen huimaavasta tunnelmasta? Jos vastasit kyllä, saatat olla juuri etsimämme hoitaja.

Haemme Levin lääkäriasemallemme lähi- tai sairaanhoitajaa talvisesongiksi 24-25.

-Hyvä palkka ja huikea työyhteisö

-Mukavaa työtä rinnevammojen ja infektiopotilaiden parissa

-Järjestämme sinulle majoituksen

-Upea työ keskellä kauneinta Lappia

Odotamme sinulta:

-Reipasta ja aktiivistan otetta

-Yhteistyökykyä

-Aiempaa kokomusta lähi- tai sairaanhoitajan työstä sekä näitä vastaavaa koulutusta

-Kohtalaista englannin kielen taitoa

-Aiempi kipsauskokemus katsotaan suureksi eduksi

Työn alku sovittavissa, mutta mielellään aloitus joulukuun 2024 alkupuolella.

Jos kiinnostuit tarjoamastamme huikeasta työmahdollisuudesta ja mahdollisuudesta irtiottoon nykyisestä oravanpyörästäsi, ota yhteyttä ja kysy ihmeessä asiasta lisää.

Työhakemuksesi ja CV:n voit lähettää osoitteeseen janne.vaattovaaratunturinlaakari.fi tai infotunturinlaakari.fi

Jäämme innolla odottamaan hakemustasi!

Tsekkaa myös uudet nettisivumme www.tunturinlaakarikeskus.fi

País del trabajo: Finlandia.

Región: Lappi.

Ver 240 ofertas de trabajo en "Lappi" (Finlandia).

Número de puestos: 1.

Empleador: Tunturin Lääkärikeskus Oy.

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 22 de Octubre de 2024, y con identificador de la vacante:bb937804-5044-4ad8-853f-65719c4b5fe8.

Ver las 351 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de la salud › Profesionales de enfermería y partería › Profesionales de enfermería › enfermero responsable de cuidados generales/enfermera responsable de cuidados generales ofertadas.