Europeos.es : Inicio > Empleo en Estonia > Profesionales en operaciones financieras y administrativas > Kinnisvara Haldusspetsialist

Trabajar en Estonia de Profesionales en operaciones financieras y administrativas

Kinnisvara Haldusspetsialist

Clasificación del trabajo: Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de nivel medio en operaciones financieras y administrativas.

Tehnikud ja keskastme spetsialistid : Äri- ja haldusalal töötavad spetsialistid

Descripción de la oferta de trabajo:

Tööülesanded: Põhiülesanded on:

• Ida-Virumaa PPA hoonete, rajatiste ja rendipindade hoolduse korraldamine;

• tehnosüsteemide, sh kütte-, elektri-, ventilatsiooni-, vee- ja kanalisatsioonisüsteemide, valve ja läbipääsu süsteemi tehnilise kontrolli, avarii- ning parendustööde korraldamine;

• kinnisvara valdkonna juhendite ja normatiivaktide koostamine ja nõuetest kinnipidamise jälgimine ning riigihangete lähteülesannete sisendite koostamine;

• Ida prefektuuri kasutuses oleva kinnisvara kasutusse antud hoonete/ruumide kulude arvestuse korraldamine;

• Ida prefektuuris tuleohutuse eest vastutamine;

• koostöö kinnisvarahaldust ja –hooldust tagavate ettevõtetega.

Omalt poolt pakume: Vastutusrikast ja mitmekülgset tööd, häid töötngimusi ja arenguvõimalust; 35 päeva põhipuhkust.

Muud nõuded: Sul peab olema:

• kõrg- või kutseharidus ehituse või kinnisvara valdkonnas ja vähemalt 3-aastane töökogemus;

• eesti keele oskus kõrgtasemel (C1) ja vene keele oskus B2 tasemel;

• hea arvutioskus (MS Office, MS Excell, MS Word);

• ehitus ja kinnisvara valdkonna reguleerivate õigusaktide tundmine.

Kodus töötamise võimalus: Ei

País del trabajo: Estonia.

Número de puestos: 1.

Tipo de puesto: Contratación directa.

Nivel educativo: Educación postsecundaria no terciaria.

Experiencia: 3 años.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Empleador: Politsei- ja Piirivalveamet (http://www.politsei.ee).

Idiomas: estonio (Avanzado); ruso (Intermedio alto).

Instrucciones para solicitar:

Kandideerimiseks vajalikud dokumendid:

  • CV

Forma de contacto:

  • Correo electrónico: jelena.safonovpolitsei.ee

Identificador de la vacante:1386939.

Ver las 216 ofertas de trabajo de Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de nivel medio en operaciones financieras y administrativas ofertadas.