Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en Finlandia > agente inmobiliario/agente inmobiliaria > Kiinteistönvälittäjä

Empleos en Finlandia (Helsinki-Uusimaa) de agente inmobiliario/agente inmobiliaria

Kiinteistönvälittäjä

Clasificación del trabajo: Técnicos y profesionales de nivel medio › Profesionales de nivel medio en operaciones financieras y administrativas › Agentes de servicios comerciales › Agentes inmobiliarios › agente inmobiliario/agente inmobiliaria.

Traducción de la profesión: Asiantuntijat › Liike-elämän ja hallinnon asiantuntijat › Yrityspalveluiden välittäjät › Kiinteistönvälittäjät ja isännöitsijät.

Descripción de la oferta de trabajo:

Rekrytointi-ilmoitus: Kiinteistönvälittäjä

Yritys: RE/MAX Parhaat Kodit

Toiminimi: Kiinteistönvälitys Parhaat Kodit Oy LKV

Osoite: Maakotkantie 19, 01450 Vantaa

Yhteystiedot: samuel.kenvinremax.fi

Liity osaksi Menestyksekästä tiimiämme!

Haluatko olla osa dynaamista ja kasvavaa kiinteistövälitysalan yritystä, jossa panostetaan sekä asiakaspalveluun että työntekijöiden viihtyvyyteen? RE/MAX Parhaat Kodit etsii nyt uusia, motivoituneita kiinteistönvälittäjiä liittymään huipputiimiimme!

Tehtäväkuvaus:

Asuntojen ja kiinteistöjen myynti- ja vuokraustehtävät

Asiakkaiden tarpeiden kartoittaminen ja asiakaspalvelu

Myyntiprosessin läpivienti alusta loppuun

Markkinointimateriaalien ja -strategioiden suunnittelu ja toteutus

Asiakassuhteiden ylläpito ja kehittäminen

Odotamme sinulta:

LKV-pätevyys (laillistettu kiinteistönvälittäjä) tai halu suorittaa LKV-tutkinto

Aikaisempaa kokemusta kiinteistönvälityksestä tai vahvaa myyntikokemusta

Hyviä vuorovaikutustaitoja ja asiakaspalveluhenkisyyttä

Oma-aloitteisuutta ja tavoitteellisuutta, terveestä kilpailuhenkisyydestäkään ei ole haittaa

Kykyä toimia itsenäisesti sekä tiimin jäsenenä

Sujuvaa suomen kielen taitoa, muu kielitaito katsotaan eduksi

Tarjoamme sinulle:

Erittäin kilpailukykyisen palkkamallin

Joustavat työajat ja mahdollisuuden etätyöhön

Kattavan perehdytyksen ja jatkuvan koulutuksen

Modernit työvälineet ja viihtyisän työympäristön

Vahvan brändin ja ammattitaitoisen tiimin tuen

Tiimityön edut sekä rauhan itsenäiseen työskentelyyn

Hae nyt ja tule osaksi Huipputiimiämme!

Lähetä hakemuksesi ja CV

sähköpostitse osoitteeseen samuel.kenvinremax.fi . Kerro meille itsestäsi ja miksi juuri sinä olisit sopiva lisäys tiimiimme. Hakuaika päättyy 30.09.2024.

Lisätietoja tehtävästä: samuel.kenvinremax.fi

RE/MAX Parhaat Kodit

Kiinteistönvälitys Parhaat Kodit Oy LKV toivottaa onnea hakuun!

País del trabajo: Finlandia.

Región: Helsinki-Uusimaa.

Ver 929 ofertas de trabajo en "Helsinki-Uusimaa" (Finlandia).

Número de puestos: 5.

Empleador: Kiinteistönvälitys Parhaat Kodit Oy LKV.

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 08 de Agosto de 2024, y con identificador de la vacante:dd0994b9-735b-4d5e-82f7-ef2c61f4368a.

Ver las 40 ofertas de trabajo de Técnicos y profesionales de nivel medio › Profesionales de nivel medio en operaciones financieras y administrativas › Agentes de servicios comerciales › Agentes inmobiliarios › agente inmobiliario/agente inmobiliaria ofertadas.