Europeos.es : Inicio > Empleo en Finlandia > supervisor de montaje de buques y embarcaciones de recreo/supervisora de montaje de buques y embarcaciones de recreo > Kiertotalouden Asiantuntija, Kiertokukko Oy, Kuopio

Kiertotalouden asiantuntija, Kiertokukko Oy, Kuopio

Empleos en Finlandia (Pohjois-Savo) de supervisor de montaje de buques y embarcaciones de recreo/supervisora de montaje de buques y embarcaciones de recreo

Clasificación del trabajo: Técnicos y profesionales de nivel medio › Profesionales de las ciencias y la ingeniería de nivel medio › Supervisores en ingeniería de minas, de industrias manufactureras y de la construcción › Supervisores de industrias manufactureras › supervisor de montaje industrial/supervisora de montaje industrial › supervisor de montaje de buques y embarcaciones de recreo/supervisora de montaje de buques y embarcaciones de recreo.

Traducción de la profesión: Asiantuntijat › Luonnontieteiden ja tekniikan asiantuntijat › Työnjohtajat kaivos-, teollisuus- ja rakennustoiminnassa › Teollisuuden työnjohtajat.

Descripción de la oferta de trabajo:

Kiertokukko Oy etsii riveihinsä KIERTOTALOUDEN ASIANTUNTIJAA.

Kiertokukko Oy kierrättää betoni-, asfaltti- ja tuhkajätteet sekä maa- ja kiviainekset uusioraaka-aineeksi ja ohjaa ne hyödynnettäväksi maanrakentamisessa.

Nyt etsimme joukkoomme kiertotalouden asiantuntijaa, jonka tehtävänä on edesauttaa näiden materiaalien hyödyntämistä.

Päivittäisiin tehtäviisi kuuluu asiakasrajapinnassa työskentelyä, kuten asiakaskontaktointeja sekä materiaalien jalostuksen valvontaa. Tehtäviin sisältyy myös uusasiakashankintaa ja ratkaisujen esittämistä asiakkaille. Tehtävän hoidossa on osittainen etätyömahdollisuus.

Etsimämme henkilö on jo maanrakennuspuolelta kokemusta omaava ammattilainen. Toivomme sinulta soveltuvaa koulutusta tai kokemusta esimerkiksi maanrakentamisen osalta. Olethan aktiivinen, oma-aloitteinen ja organisointikykyinen ammattilainen. Arvostamme hyviä vuorovaikutustaitoja ja katsomme eduksi verkosto-osaamisen ja sen mikäli tunnet jo Kuopion seudun maanrakentajia.  Tehtävä edellyttää liikkumista asiakkaiden luona.

Tarjoamme näköalapaikan kierrätysliiketoiminnan parissa sekä mahdollisuuden kehittyä kiertotalouden alalla. Kyseessä on kokoaikainen, määräaikainen tehtävä vuoden 2024 loppuun saakka.

Kiinnostuitko? Tule kierrättämään kanssamme!

Hae tehtävää viimeistään 5.6. mennessä sähköpostitse laittamalla hakemus ja CV Pekka Hyväriselle, pekka.hyvarinenkiertokukko.fi .

Yhteydenotot ensisijaisesti tehtävään liittyen sähköpostitse, pekka.hyvarinenkiertokukko.fi tai arkisin klo 14-16 välillä puhelimitse Pekka Hyvärinen, 0443680182.

País del trabajo: Finlandia.

Región: Pohjois-Savo.

Ver 147 ofertas de trabajo en "Pohjois-Savo" (Finlandia).

Número de puestos: 1.

Empleador: Kiertokukko Oy.

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 22 de Mayo de 2024, y con identificador de la vacante:efc2dfcb-566a-469f-b712-604cd8108242.

Ver las 5 ofertas de trabajo de Técnicos y profesionales de nivel medio › Profesionales de las ciencias y la ingeniería de nivel medio › Supervisores en ingeniería de minas, de industrias manufactureras y de la construcción › Supervisores de industrias manufactureras › supervisor de montaje industrial/supervisora de montaje industrial › supervisor de montaje de buques y embarcaciones de recreo/supervisora de montaje de buques y embarcaciones de recreo ofertadas.