Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en Finlandia > operario de reciclado/operaria de reciclado > Kierrätystyöntekijä Metallialalle, Click Henkilöstöpalvelut Oy, Tampere

Kierrätystyöntekijä metallialalle, Click Henkilöstöpalvelut Oy, Tampere

Empleo en Finlandia (Pirkanmaa) de operario de reciclado/operaria de reciclado

Clasificación del trabajo: Ocupaciones elementales › Recolectores de desechos y otras ocupaciones elementales › Recolectores de desechos › Clasificadores de desechos › operario de reciclado/operaria de reciclado.

Traducción de la profesión: Muut työntekijät › Katujen puhtaanapidon ja jätehuollon työntekijät › Jätehuoltotyöntekijät › Jätteiden lajittelijat.

Descripción de la oferta de trabajo:

Kiinnostaisiko sinua työ tulevaisuuden alalla, jolla on pitkä ja valoisa tulevaisuus?

Etsimme nyt asiakkaallemme ammattitaitoista KIERRÄTYSTYÖNTEKIJÄÄ metallialalle toistaiseksi voimassa olevaan työsuhteeseen. Työntekijä vakinaistuu heti asiakkaan työntekijäksi.

Asiakkaamme on valtakunnallinen toimija, joka haluaa rakentaa kestävää huomista yhdessä asiakkaidensa kanssa. Metallin lajitteluun tulee pääsääntöisesti teollisuudesta ylijäämämetallia. Yritys kehittää jatkuvasti tapoja hyödyntää sellaisenaan elinkaaren päässä olevalle materiaalille uusia tapoja tukemaan kiertotalouden jatkuvuutta.

Työtehtäviisi kuuluu muun tiimin kanssa toimipisteeseen tulevan kierrätettävän metallin purku, lajittelu ja lastaus. Työtä tehdään materiaalikoneella, kaivinkoneella ja pyöräkoneella yrityksen toimipisteellä. Tässä tehtävässä menestyy henkilö, jolla on kokemusta romuliikkeessä tai metallinkierrätyspisteissä toimimisesta sekä koneiden ajotaito.

Työtä tehdään arkisin klo 8-16, joten illat ja viikonlopun on aina vapaina. Otamme palkassa huomioon osaamistasosi. Palkkauksen pohjana on teknologiateollisuuden työehtosopimus. Yrityksellä on asianmukainen ja positiivisella mielellä eteenpäin pyrkivä työkulttuuri, jossa henkilöstöjohtaminen on hoidettu hyvin ja työntekijöitä kunnioittavasti. Tässä on työpaikka,  jossa todella viihdytään.

Kiinnostuitko tehtävästä? Seuraavaksi olisi mukava kuulla sinusta lisää!

Tehtävä täytetään heti sopivan henkilön löydyttyä, joten täytä hakemus osoitteessa https://www.click-hp.fi/hakemus/20128. Kerro hakemuksessasi mahdollisimman tarkasti osaamisestasi ja aikaisemmasta työkokemuksestasi. Vaihtoehtoisesti voit laittaa sähköpostitse cv:si ja hakemuskirjeesi Meeri Töllille. Osoite on muotoa etunimi.sukunimiclick-hp.fi .  Jos sinulle herää mitä vain kysyttävää tehtävästä, soita rohkeasti! Kaikki lisätiedot puhelimitse arkisin klo 9.00-16.00 seniorikonsultti Meeri Tölliltä, puh. 050 411 6510.

Arkisin 37,5h/vk

País del trabajo: Finlandia.

Región: Pirkanmaa.

Ver 260 ofertas de trabajo en "Pirkanmaa" (Finlandia).

Número de puestos: 1.

Empleador: Click Henkilöstöpalvelut Oy.

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 09 de Julio de 2024, y con identificador de la vacante:a7b6108a-6e0e-4aa5-83e1-8f66e66a975c.

Ver las 3 ofertas de trabajo de Ocupaciones elementales › Recolectores de desechos y otras ocupaciones elementales › Recolectores de desechos › Clasificadores de desechos › operario de reciclado/operaria de reciclado ofertadas.