Europeos.es : Inicio > Empleo en Polonia > Supervisores de tiendas y almacenes > Kierownik Zmiany / Starszy Kasjer

Oferta en Polonia de Supervisores de tiendas y almacenes

Kierownik Zmiany / Starszy Kasjer

Clasificación del trabajo: Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados : Vendedores : Comerciantes y vendedores de tiendas y almacenes : Supervisores de tiendas y almacenes.

Pracownicy usług i sprzedawcy : Sprzedawcy : Pracownicy sprzedaży w sklepach : Kierownicy sklepów

Descripción de la oferta de trabajo:

Zakres obowiązków: odpowiedzialność za prowadzoną zmianę, motywowanie zespołu, przyjmowanie dostaw, praca zgodnie z procedurami i standardami firmowymi, dbanie o czystość w miejscu pracy, monitorowanie wykonania grafiku pracy Wymagania:- wykształcenie: średnie zawodowe - konieczne- umiejętności: obsługa kasy fiskalnej - konieczne; praca w zespole - konieczne; obsługa komputera - konieczne- pozostałe: doświadczenie zawodowe 6 miesięcy na podobnym stanowisku, umiejętność pracy w grupie, wyznaczania priorytetów, delegowania, Sposób aplikowania:- kontakt przez Powiatowy Urząd PracyPowiatowy Urząd Pracy w KoszalinieRacławicka 13Koszalin 75620- wymagane dokumenty: dodatkowe informacje: standardowe godziny pracy  pn. - sob.

9:00 -21:00 ( może ulec zmianie), niedz.

10:00 - 20:00 ( może ulec zmianie), w sklepie praca rozpoczyna się na 15 minut przed godzinami  otwarcia sklepu, a kończy na 30 minut po jego zamknięciu, - jest to czas pracy, który jest planowany za które jest wynagrodzenie, pierwsza umowa na okres próbny 3 miesiące z możliwością przedłużenia - języki aplikowania: polski

País del trabajo: Polonia.

Número de puestos: 1.

Tipo de puesto: Determinado.

Nivel educativo: Segundo ciclo de enseñanza secundaria.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Salario: mínimo 2808 (PLN).

Empleador: PUP.

Instrucciones para solicitar:

Monika Mikołajczyk, tel.: 943455719, email: pup.koszalin.pl" rel="nofollow">monika.mikolajczykpup.koszalin.pl

Identificador de la vacante:1457StPr/19/2464.

Ver las 170 ofertas de trabajo de Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados : Vendedores : Comerciantes y vendedores de tiendas y almacenes : Supervisores de tiendas y almacenes ofertadas.