Europeos.es : Inicio > Trabajo en Polonia > Directores de industrias manufactureras > Kierownik Zmiany- Kierownik Produkcji

Kierownik zmiany- kierownik produkcji. Pomorskie. Polonia

Ofertas de trabajo de Directores de industrias manufactureras en Pomorskie (Polonia)

Clasificación del trabajo: Directores y gerentes › Directores y gerentes de producción y operaciones › Directores de industrias manufactureras, de minería, construcción y distribución › Directores de industrias manufactureras.

Traducción de la profesión: Kierownicy › Kierownicy do spraw produkcji i wyspecjalizowanych usług › Kierownicy w przemyśle przetwórczym, górnictwie, budownictwie i dystrybucji › Kierownicy w przemyśle przetwórczym.

Descripción de la oferta de trabajo:

Zakres obowiązków: Zakres obowiązków:

- praca zmianowa w biurze produkcji,

- nadzór nad procesami produkcyjnymi i technologicznymi,

- realizacja zadań i planów produkcyjnych,

- kontrola zaopatrzenia w materiały pomocnicze

-optymalizacja produkcji pod kątem wydajności, jakości i kontroli kosztów,

- kierowanie i nadzór nad kadrą pracowniczą, ewidencjonowanie i rozliczanie czasu pracy podległych pracowników.

PRACODAWCA OFERUJE:

- mieszkanie  dla pracownika i jego rodziny,

- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

- możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji,

- ciekawą i pełna wyzwań pracę w nowoczesnej organizacji,

- możliwość zatrudnienia współmałżonka,

- dodatkowo korzystanie z pakietu świadczeń  z ZFŚS oraz możliwość przystąpienia do pracowniczego ubezpieczenia grupowego.

Wymagania:

- wykształcenie: wyższe (w tym licencjat) - konieczne

- pozostałe: - wykształcenie wyższe : specjalność technologia żywności lub podobne spożywcze  ( mile widziana specjalizacja mleczarska ),

- mile widziane  doświadczenie zawodowe w mleczarstwie  lub w branży  spożywczej,

- dyspozycyjność.

Sposób aplikowania:

- bezpośrednio do pracodawcy

- wymagane dokumenty: Prosimy o przesyłanie ofert ( CV i list motywacyjny ) na adres :

OKRĘGOWA SPÓŁDZIELNIA MLECZARSKA

ul. Warszawska 41 82-100 Nowy Dwór Gdański

55/247-24-61 wew.35

lub na adres email : kadrymaluta.pl

- języki aplikowania: polski

País del trabajo: Polonia.

Región: Pomorskie.

Ver 298 ofertas de trabajo en "Pomorskie" (Polonia).

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Educación terciaria de ciclo corto.

Empleador: OKRĘGOWA SPÓŁDZIELNIA MLECZARSKA.

Instrucciones para solicitar:

Dział Kadr, tel.: 55-247-24-61 w. 35, email: kadrymaluta.pl

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 18 de Octubre de 2024, y con identificador de la vacante:1365StPr/24/0845.

Ver las 19 ofertas de trabajo de Directores y gerentes › Directores y gerentes de producción y operaciones › Directores de industrias manufactureras, de minería, construcción y distribución › Directores de industrias manufactureras ofertadas.