Europeos.es : Inicio > Trabajo en Polonia > director de servicios a las empresas/directora de servicios a las empresas > Kierownik Działu Organizacyjnego

Kierownik Działu Organizacyjnego. Śląskie. Polonia

Trabajos de director de servicios a las empresas/directora de servicios a las empresas en Śląskie (Polonia)

Clasificación del trabajo: Directores y gerentes › Directores administradores y comerciales › Directores de administración y servicios › Directores de administración y servicios no clasificados bajo otros epígrafes › director de servicios a las empresas/directora de servicios a las empresas.

Traducción de la profesión: Kierownicy › Kierownicy do spraw zarządzania i handlu › Kierownicy do spraw obsługi biznesu i zarządzania › Kierownicy do spraw obsługi biznesu i zarządzania gdzie indziej niesklasyfikowani.

Descripción de la oferta de trabajo:

Zakres obowiązków: Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

- prowadzenie obsługi administracyjno-gospodarczej Zarządu Zlewni,

- udział w procesie planowania finansowego, monitorowania wykonania planu w ciągu roku budżetowego, zgłaszanie wniosków o zmianie w planie,

- prowadzenie rejestru umów, faktur w zakresie komórki organizacyjnej,

- zapewnienie obsługi transportowej, gospodarczej, zaopatrzenia materiałowego i sprzętowego,

- prowadzenie spraw związanych z opłatami za korzystanie ze środowiska i gospodarką odpadami,

- nadzór i koordynację prac związanych z załatwieniem przez właściwe komórki organizacyjne skarg i wniosków, prowadzenie ich rejestru i zbioru,

- koordynację i prowadzenie spraw dotyczących udzielania informacji publicznej,

- prowadzenie kontroli czasu pracy i ich ewidencja w systemie.

Godziny pracy: 8:00-16:00.

Wymagania:

- wykształcenie: wyższe (w tym licencjat) - konieczne

- pozostałe: Czekamy na kandydata, który:

- posiada wykształcenie wyższ, preferowane na kierunkach: administracja, zarządzanie nieruchomościami lub pokrewne,

- ma minimum 5-letnie doświadczenie zawodowe w obszarze posiadanego wykształcenia,

- zna przepisy ustaw: o ochronie danych osobowych, Prawo pracy, Prawo zamówień publicznych,

- obsługuje platformę ePUAP,

- sprawnie posługuje się narzędziami pakietu MS Office,

- wykazuje się samodzielnością oraz umiejętnością analitycznego myślenia,

- jest komunikatywny i potrafi koordynować i zarządzać pracą zespołu,

- potrafi wykonywać obowiązki pod presją czasu.

Sposób aplikowania:

- bezpośrednio do pracodawcy

- wymagane dokumenty: CV - Kontakt KONIECZNIE wstępnie telefoniczny (Tel. 32-250-41-27) w godzinach 8:00-16:00 celem ustalenia spotkania z pracodawcą (ul. Plac Grunwaldzki 8-10, 40-127 Katowice).

- języki aplikowania: polski

País del trabajo: Polonia.

Región: Śląskie.

Ver 350 ofertas de trabajo en "Śląskie" (Polonia).

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Educación terciaria de ciclo corto.

Experiencia: 2 años.

Empleador: PAŃSTWOWE GOSPODARSTWO WODNE WODY POLSKIE.

Instrucciones para solicitar:

Abdullah Othman, tel.: 32-250-41-27

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 15 de Agosto de 2024, y con identificador de la vacante:1506StPr/24/1920.

Ver las 5 ofertas de trabajo de Directores y gerentes › Directores administradores y comerciales › Directores de administración y servicios › Directores de administración y servicios no clasificados bajo otros epígrafes › director de servicios a las empresas/directora de servicios a las empresas ofertadas.