Europeos.es : Inicio > Empleo en Polonia > Conductores de automóviles, taxis y camionetas > Kierowca

Ofertas de trabajo en Polonia de Conductores de automóviles, taxis y camionetas

Kierowca

Clasificación del trabajo: Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores : Conductores de vehículos y operadores de equipos pesados móviles : Conductores de automóviles, camionetas y motocicletas : Conductores de automóviles, taxis y camionetas.

Operatorzy i monterzy maszyn i urządzeń : Kierowcy i operatorzy pojazdów : Kierowcy samochodów osobowych, dostawczych i motocykli : Kierowcy samochodów osobowych, taksówek i samochodów dostawczych

Descripción de la oferta de trabajo:

Zakres obowiązków: Dostarczanie towaru do klientów.

Oferta pracy realizowana w celu refundacji kosztów wyposażenia lub doposażenia stanowiska pracy w ramach projektu RPO, skierowana do osób zarejestrowanych w tutejszym Urzędzie Pracy, powyżej 30 roku życia, długotrwale bezrobotnych oraz powyżej 50 roku życia lub posiadających orzeczenie o niepełnosprawności ( długość zarejestrowania nie ma znaczenia).Wymagania:- wykształcenie: średnie ogólnokształcące - konieczne- uprawnienia: prawo jazdy kat.

B - konieczne- pozostałe: Wymagane wykształcenie średnie.Sposób aplikowania:- kontakt przez Powiatowy Urząd PracyPowiatowy Urząd Pracy w PłońskuWolności 12Płońsk 09-100- wymagane dokumenty: skierowanie do pracy, CV- języki aplikowania: polski

País del trabajo: Polonia.

Número de puestos: 1.

Tipo de puesto: Determinado.

Nivel educativo: Educación primaria.

Con permiso de conducir: b.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Salario: mínimo 2800 (PLN).

Empleador: PUP.

Instrucciones para solicitar:

Aleksandra Pomoryn, tel.: 236627801 w. 252, email: awojtylakpupplonsk.org.pl

Identificador de la vacante:1462StPr/18/1858.

Ver las 643 ofertas de trabajo de Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores : Conductores de vehículos y operadores de equipos pesados móviles : Conductores de automóviles, camionetas y motocicletas : Conductores de automóviles, taxis y camionetas ofertadas.