Contrato de Conductores de automóviles, taxis y camionetas en Slaskie (Polonia)

Kierowca / Mechanik

Clasificación del trabajo: Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores : Conductores de vehículos y operadores de equipos pesados móviles : Conductores de automóviles, camionetas y motocicletas : Conductores de automóviles, taxis y camionetas.
Operatorzy i monterzy maszyn i urządzeń : Kierowcy i operatorzy pojazdów : Kierowcy samochodów osobowych, dostawczych i motocykli : Kierowcy samochodów osobowych, taksówek i samochodów dostawczych.

Descripción de la oferta de trabajo:
Zakres obowiązków: - Kierowanie zestawem pojazdów (ciągnik siodłowy + naczepa) o DMC 40T. Administrowanie dokumentów przewozowych CMR oraz dokumentów pokrewnych. Dbanie o nienaganny stan techniczny powierzonego pojazdu. Dbanie o prestiż firmy. Częste delegacje do krajów Unii Europejskiej oraz Ukrainy (według zleceń). - Wynagrodzenie: 2100 zł/brutto. Praca na umowę o pracę na początek na okres próbny do trzech miesięcy. Praca w pełnym wymiarze czasu pracy. - Praca: 8:00-16:00 + soboty, niedziele. Wymagane wykształcenie: szkoła zawodowa. Mile widziane wykształcenie średnie. Wymagane doświadczenie zawodowe 5 letnie w zakresie kierowania pojazdem DMC 40 T w krajach Unii Europejskiej oraz Ukrainie. Wymagany ważny paszport. Wymagana umiejętność sprawnego poruszania się pojazdem C+E, biegła obsługa urządzeń mobilnych (nawigacja, telefon). Wymagania: - wykształcenie: zasadnicze zawodowe - konieczne - uprawnienia: Kurs na przewóz rzeczy - konieczne; Prawo jazdy kat. C+E - konieczne - pozostałe: Wymagane wykształcenie: szkoła zawodowa. Mile widziane wykształcenie średnie. Wymagane doświadczenie zawodowe 5 letnie w zakresie kierowania pojazdem DMC 40 T w krajach Unii Europejskiej oraz Ukrainie. Wymagany ważny paszport. Wymagana umiejętność sprawnego poruszania się pojazdem C+E, biegła obsługa urządzeń mobilnych (nawigacja, telefon). Sposób aplikowania: - bezpośrednio do pracodawcy - wymagane dokumenty: CV - Kontakt telefoniczny (8:00-16:00) (Tel. 796-692-159) lub e-mail: officeReemplazar por una arrobaprodrivers.company - języki aplikowania: polski

Servicio de empleo de origen: PSZ, Servicios Públicos de Empleo, Polonia.

País del trabajo: Polonia.

Región: Śląskie.

Ver 563 ofertas de trabajo en "Slaskie" (Polonia).

Fecha de inicio: 19/10/2017.

Nº de vacantes: 12.

Experiencia: No se precisa.

Nivel educativo requerido: Formación profesional / aprendizajes.

Carnet de conducir: Vehículo de la clase B, C o D con remolque.

Alojamiento facilitado: No.

Traslado incluido: No.

Se requieren cualificaciones profesionales: No.

Comidas incluidas: No.

Horas semanales: 40.00.

Salario: mínimo 2100.0 PLN (Bruto Mensualmente).

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Determinado.

Cómo solicitar: Carta y currículo al empresario.

Cómo solicitar el puesto:
FILIP KRAMARZ, tel.: 796-692-159, email: officeReemplazar por una arrobaprodrivers.company

Empresa: PRODRIVERS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ.

Contacto: FILIP KRAMARZ, tel.: 796-692-159, email: officeReemplazar por una arrobaprodrivers.company

Email: officeReemplazar por una arrobaprodrivers.company

Teléfono: 796-692-159.

Ver las 510 ofertas de trabajo de Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores : Conductores de vehículos y operadores de equipos pesados móviles : Conductores de automóviles, camionetas y motocicletas : Conductores de automóviles, taxis y camionetas ofertadas.