Europeos.es : Inicio > Trabajo en Finlandia > supervisor de producción/supervisora de producción > Työhön Osallistuva Työnjohtaja Turkuun, Hr Satama Finland Oy, Turku

Työhön osallistuva työnjohtaja Turkuun, HR Satama Finland Oy, Turku

Ofertas de empleo de supervisor de producción/supervisora de producción en Varsinais-Suomi (Finlandia)

Clasificación del trabajo: Técnicos y profesionales de nivel medio › Profesionales de las ciencias y la ingeniería de nivel medio › Supervisores en ingeniería de minas, de industrias manufactureras y de la construcción › Supervisores de industrias manufactureras › supervisor de producción/supervisora de producción.

Traducción de la profesión: Asiantuntijat › Luonnontieteiden ja tekniikan asiantuntijat › Työnjohtajat kaivos-, teollisuus- ja rakennustoiminnassa › Teollisuuden työnjohtajat.

Descripción de la oferta de trabajo:

Etsimme asiakkaallemme telakkateollisuuteen vahvistusta nimikkeellä

Työhön osallistuva työnjohtaja Turkuun

Tehtävässä tulet toimimaan työnjohtajana esivalmistuspajalla. Olet vastuussa siitä, että tuotteet ja projektit valmistuvat aikataulun mukaisesti tuotannon puolella ja johdat henkilöstöä tehtävien suorittamisessa. Vastaat myös logistiikan toiminnasta. Tulet toimimaan esihenkilönä noin 10 henkilölle tuotannon puolella.

Etsimme henkilöä, jolla on jo jonkin verran työkokemusta telakkateollisuudesta, valmistavan teollisuuden parista tai maanrakennuspuolelta. Tehtävän hoitaminen ei edellytä aiempaa työnjohtokokemusta. Työ sijaitsee Turussa.

Heräsikö kiinnostuksesi? Jätä hakemuksesi järjestelmäämme jo tänään! Käymme hakemuksia läpi jo hakuaikana.

Muuta

Aloitus: Sopivan henkilön löydyttyä

Kesto: Toistaiseksi voimassa oleva

Sijainti: Turku

Meille voit rekisteröityä vaikka Facebook tai LinkedIn tunnuksilla - teemme asioista yksinkertaista ja helppoa!  =>  hrsatama.fi (http://hrsatama.fi/)

Jätäthän hakemuksesi järjestelmämme kautta, jotta voimme käsitellä sen tietoturvallisesti. Valitettavasti emme vastaanota sähköpostitse lähetettyjä hakemuksia, vaan toivomme kaikki hakemukset samaan kanavaan.

Terveisin,

Suorahakutiimi, HR Satama

www.hrsatama.fi (http://www.hrsatama.fi/)

Seuraa meitä somessa:

https://www.instagram.com/hrsatama (https://www.instagram.com/hrsatama/)

País del trabajo: Finlandia.

Región: Varsinais-Suomi.

Ver 392 ofertas de trabajo en "Varsinais-Suomi" (Finlandia).

Número de puestos: 1.

Empleador: HR Satama Finland Oy.

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 07 de Mayo de 2024, y con identificador de la vacante:3b685bd8-ecd2-4ef0-81ca-04fc36f90497.

Ver las 24 ofertas de trabajo de Técnicos y profesionales de nivel medio › Profesionales de las ciencias y la ingeniería de nivel medio › Supervisores en ingeniería de minas, de industrias manufactureras y de la construcción › Supervisores de industrias manufactureras › supervisor de producción/supervisora de producción ofertadas.