Europeos.es : Inicio > Empleo en Estonia > coordinador de programas medioambientales/coordinadora de programas medioambientales > Keskkonnanõunik

Vacantes en Estonia de coordinador de programas medioambientales/coordinadora de programas medioambientales

Keskkonnanõunik

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de las ciencias y de la ingeniería › Profesionales en ciencias biológicas › Profesionales de la protección medioambiental › coordinador de programas medioambientales/coordinadora de programas medioambientales.

Traducción de la profesión: Tippspetsialistid › Loodus- ja tehnikateaduste tippspetsialistid › Bioteaduste tippspetsialistid › Keskkonnakaitse tippspetsialistid.

Descripción de la oferta de trabajo:

Lääne-Nigula Vallavalitsus kuulutab välja avaliku konkursi keskkonnanõuniku leidmiseks. Teenistuskoha eesmärk on keskkonna, looduskaitse ja jäätmemajanduse arengu tagamine vallas, valdkonna juhtimine, tegevuse koordineerimine ja korraldamine.

Tööülesanded: Keskkonnanõuniku tööülesanded: juhib keskkonnateemaliste dokumentide koostamist (jäätmekavad, kliimakava); jäätmehoolduse ja ringmajanduse korraldamine; hinnangute andmine ja vastuskirjade koostamine keskkonda mõjutavates tegevustes või keskkonnakaitse korraldamises; hinnangute andmine planeeringutega ja projekteerimistingimustega seotud keskkonnamõjudele; keskkonnalubadega (uuringuload, maavara kaevandamisload, jäätmeload jne) seonduv asjaajamine, kooskõlastamine; puude raielubade taotluste menetlemine ning raielubade väljastamine; koerte ja kasside pidamise määruses antud ülesannete täitmise koordineerimine; jäätmeregistri pidamine.

Omalt poolt pakume: Toetavat ja sõbralikku meeskonda

Meeldivat töökeskkonda

Arengu- ja eneseteostusvõimalusi

35 päeva puhkust

3 tasustatud lisa vaba päeva

Muud nõuded:

Kandidaatidele esitatavad nõuded:

- erialane kõrgharidus, kasuks tuleb varasem erialane töökogemus

- töövaldkonnaga seotud seadusandluse tundmine ja oskus töötada vajalike andmebaasidega

- vastavus avaliku teenistuse nõuetele

- hea suuline ja kirjalik eneseväljendamise oskus

- iseseisvus ja analüüsivõime

- kohusetunne, organiseerimis- ja algatusvõime, meeskonnatöö oskused

Kodus töötamise võimalus: Ei

País del trabajo: Estonia.

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Grado o nivel equivalente.

Experiencia: 1 años.

Con permiso de conducir: b.

Empleador: Lääne-Nigula Vallavalitsus (http://www.laanenigula.ee/).

Instrucciones para solicitar:

Täiendav informatsioon puudub

Forma de contacto:

  • Teléfono: +37253076824
  • Correo electrónico: kairi.seitonlaanenigula.ee

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 20 de Junio de 2024, y con identificador de la vacante:1580457.

Ver las 5 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de las ciencias y de la ingeniería › Profesionales en ciencias biológicas › Profesionales de la protección medioambiental › coordinador de programas medioambientales/coordinadora de programas medioambientales ofertadas.