Europeos.es : Inicio > Trabajo en Finlandia > vendedor/vendedora > Myyjä, Zio 2 Oy, Helsinki

Myyjä, Zio 2 Oy, Helsinki. Helsinki-Uusimaa. Finlandia

Ofertas de empleo de vendedor/vendedora en Helsinki-Uusimaa (Finlandia)

Clasificación del trabajo: Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados › Vendedores › Comerciantes y vendedores de tiendas y almacenes › Asistentes de venta de tiendas y almacenes › vendedor/vendedora.

Traducción de la profesión: Palvelu- ja myyntityöntekijät › Myyntityöntekijät › Myyjät ja kauppiaat › Myyjät.

Descripción de la oferta de trabajo:

MYYJÄ

Etsimme motivoitunutta myyjää Zio Aleksanterinkadun toimipisteeseen.

Oletko innostunut muodista ja haluaisit työskennellä Helsingin ydinkeskustassa Aleksanterinkadulla?

Etsimme nyt osa-aikaista myyjää liittymään kasvavaan tiimiimme.

Tehtävänkuvaus:

- Tuote-esittelyä, bränditarinoiden välittämistä asiakkaillemme.

- Asiakkaiden tarpeisiin ja tyyliin vastaaminen

- Kassan käyttö

- Kuorman purku ja varaston järjestäminen

- Myymäläsomistus ja uutuuksien esillelaittaminen

- Tuotteiden inventointi ja kirjaaminen

- Asiakas sähköposteihin ja viesteihin vastaaminen

- Verkkokauppatilausten käsittely

- Työpisteet: Zio Verkkokauppa, Zio Aleksanterinkatu 15, messutapahtumat

Edellytykset:

- Kiinnostus muotiin, hyvät sosiaaliset taidot ja halu oppia uutta

- Kyky käyttää älypuhelinta sujuvasti suomen kielellä

- Hyvät vuorovaikutustaidot ja asiakaspalveluhenkisyys

- Hyvää paineensietokykyä ja reipasta asennetta, vaikka päivä olisi kiireinen

- Kielitaidon katsomme eduksi, koska meillä käy paljon kansainvälisiä asiakkaita.

-Kokemus vastaavista tehtävistä katsotaan eduksi, mutta koulutamme kyllä tehtävään.

Tarjoamme muun muassa:

- Joustavan työajan 20-25 tuntia viikossa oman työntarpeesi mukaan.

- Mukavan työympäristön muodin huipulla Helsingin keskustassa.

- Mahdollisuuden kehittyä kaupan-alan ammattilaiseksi

- Monipuolisia työtehtäviä

- Taukotilaan virvokkeita ja välipalaa

Jos olet energinen tiimipelaaja ja haluat olla osa innostavaa muotialan yritystä, lähetä hakemuksesi ja CV:si osoitteeseen hakemuksetzio.fi viimeistään 15.10.2024 .

Tiedustelut:

Arkisin kello 12-16 voit ottaa yhteyttä numeroon  +358 40 558 1152.

Voit tutustua tuotteisiimme ja toimipisteen tarkempiin tietoihin verkkosivuillamme ja sosiaalisessa mediassa osoitteessa https://zio.fi/

País del trabajo: Finlandia.

Región: Helsinki-Uusimaa.

Ver 965 ofertas de trabajo en "Helsinki-Uusimaa" (Finlandia).

Número de puestos: 1.

Empleador: Zio 2 Oy.

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 25 de Septiembre de 2024, y con identificador de la vacante:7a82ed3b-7d02-4349-acd1-864996ce6f54.

Ver las 633 ofertas de trabajo de Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados › Vendedores › Comerciantes y vendedores de tiendas y almacenes › Asistentes de venta de tiendas y almacenes › vendedor/vendedora ofertadas.