Europeos.es : Inicio > Trabajo en Finlandia > camarero de pisos/camarera de pisos > Kerroshoitaja, Hetan Majatalo Oy, Huonesiivooja Joulu- (7pv) Ja Helmikuun (8pv) Vaihtopäiviin, Enontekiö

Kerroshoitaja, HETAN MAJATALO OY, Huonesiivooja joulu- (7pv) ja helmikuun (8pv) vaihtopäiviin, Enontekiö

Ofertas de trabajo de camarero de pisos/camarera de pisos en Finlandia (Lappi)

Clasificación del trabajo: Ocupaciones elementales › Limpiadores y asistentes › Limpiadores y asistentes domésticos de hoteles y oficinas › Limpiadores y asistentes de oficinas, hoteles y otros establecimientos › camarero de pisos/camarera de pisos.

Traducción de la profesión: Muut työntekijät › Siivoojat, kotiapulaiset ja muut puhdistustyöntekijät › Koti-, hotelli- ja toimistosiivoojat ym › Toimisto- ja hotellisiivoojat ym.

Descripción de la oferta de trabajo:

Haemme joulukuulle 2024 (noin 7 työpäivää) ja helmikuulle 2025 (noin 8 työpäivää) ryhmien vaihtopäiviin siivoojan työhön reipasta, tunnollista, oma-aloitteista ja rivakkaa työntekijää hyvällä fyysisellä kunnolla.

Työkokemusta ei tarvitse välttämättä olla, koska perehdytämme hyvin kaikkeen. Asenne ratkaisee.

Työt alkavat 4.12.2024 ja jatkuvat 1.3.2025 saakka, tai sopimuksen mukaan. Tarkat työpäivät, jotka ovat jo tiedossa, voit kysyä sähköpostitse.

Palkkaus MaRa:n TES:n mukaan.

Yhteydenotot mieluiten sähköpostitse.

Hetan Majatalo on vuoden 2024 100-vuotisjuhlavuottaan juhliva perheyritys ja toimii nyt kolmannen ja neljännen sukupolven yrittäjäperheen voimin Käsivarressa Enontekiön kirkonkylässä Hetassa kauniin luonnon ympäröimänä.

Katso muutkin ilmoituksemme; kokoaikaista työtä olisi tarjolla joulu-huhtikuuksi (ja kesä-syyskuuksi 2025). Toivomme löytävämme pidemmäksikin aikaa hyvän vakityöntekijän perheyritykseemme.

8h / pv, yhteensä noin 15 pv

País del trabajo: Finlandia.

Región: Lappi.

Ver 248 ofertas de trabajo en "Lappi" (Finlandia).

Número de puestos: 1.

Empleador: HETAN MAJATALO OY.

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 13 de Septiembre de 2024, y con identificador de la vacante:f2360682-fb5a-4d38-9142-c777756a9291.

Ver las 143 ofertas de trabajo de Ocupaciones elementales › Limpiadores y asistentes › Limpiadores y asistentes domésticos de hoteles y oficinas › Limpiadores y asistentes de oficinas, hoteles y otros establecimientos › camarero de pisos/camarera de pisos ofertadas.