Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en Finlandia > jefe de cocina/jefa de cocina > Keittiön Vuoropäällikkö, Rukan Camp Oy, Rukalle, Kuusamo

Trabajar de jefe de cocina/jefa de cocina en Pohjois-Pohjanmaa (Finlandia)

Keittiön Vuoropäällikkö, Rukan Camp Oy, Rukalle, Kuusamo

Clasificación del trabajo: Técnicos y profesionales de nivel medio › Profesionales de nivel medio de servicios jurídicos, sociales, culturales y afines › Profesionales de nivel medio en actividades culturales, artísticas y culinarias › Chefs › chef › jefe de cocina/jefa de cocina.

Traducción de la profesión: Asiantuntijat › Lainopilliset avustajat sekä sosiaali- ja kulttuurialan asiantuntijat › Taide- ja kulttuurialan asiantuntijat sekä keittiöpäälliköt › Keittiöpäälliköt.

Descripción de la oferta de trabajo:

Oletko kokenut kokki, joka on valmis ottamaan seuraavan askeleen urallasi? Camp Kitchen Bar Rukalla etsii keittiön vuoropäällikköä ajalle 25.11.2024-30.4.2025. Tämä on loistava tilaisuus olla mukana dynaamisessa ympäristössä, jossa yhdistyvät laadukas ruoka ja iloisen rento CAMP-henkinen tunnelma.

Tehtäviisi kuuluu:

Keittiötiimin päivittäinen johtaminen ja työskentelyn koordinointi

Korkean laadun varmistaminen kaikissa annoksissa

Työvuorojen ja resurssien tehokas suunnittelu

Ruokalistan suunnitteluun osallistuminen ja uusien makujen kehittäminen

Hygieniastandardien ja turvallisuuden ylläpitäminen

Odotamme sinulta:

Aikaisempaa kokemusta keittiön vuoropäällikön tehtävistä

Vahvaa ammattitaitoa ja intohimoa ruokaa kohtaan

Esimies- ja tiimityötaitoja, kykyä johtaa esimerkillä

Joustavuutta ja ongelmanratkaisukykyä kiireen keskellä

Tarjoamme sinulle:

Kilpailukykyisen palkan ja edut

Edullinen yhteismajoitus on järjestettävissä

Jos olet valmis tarttumaan haasteeseen ja haluat olla osa tiimiämme, lähetä hakemuksesi ja CV

meille mahdollisimman pian.

Lisätietoja tehtävästä ja hakemisesta antaa:

Niina Louhela niina.louhelacampkitchen.fi , puh : 044 985 2850

País del trabajo: Finlandia.

Región: Pohjois-Pohjanmaa.

Ver 202 ofertas de trabajo en "Pohjois-Pohjanmaa" (Finlandia).

Número de puestos: 1.

Empleador: Rukan Camp Oy.

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 22 de Octubre de 2024, y con identificador de la vacante:a46fac62-87c4-48bd-b3f9-94c1d12a1753.

Ver las 62 ofertas de trabajo de Técnicos y profesionales de nivel medio › Profesionales de nivel medio de servicios jurídicos, sociales, culturales y afines › Profesionales de nivel medio en actividades culturales, artísticas y culinarias › Chefs › chef › jefe de cocina/jefa de cocina ofertadas.