Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en Finlandia > vendedor especializado en municiones/vendedora especializada en municiones > Keikkaileva Kauppatyöntekijä Ilmajoelle, Ilmajoki

Keikkaileva kauppatyöntekijä Ilmajoelle, Ilmajoki

Ofertas de empleo en Etelä-Pohjanmaa (Finlandia) de vendedor especializado en municiones/vendedora especializada en municiones

Clasificación del trabajo: Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados › Vendedores › Comerciantes y vendedores de tiendas y almacenes › Asistentes de venta de tiendas y almacenes › vendedor especializado/vendedora especializada › vendedor especializado en municiones/vendedora especializada en municiones.

Traducción de la profesión: Palvelu- ja myyntityöntekijät › Myyntityöntekijät › Myyjät ja kauppiaat › Myyjät.

Descripción de la oferta de trabajo:

Haemme asiakasyrityksellemme Ilmajoelle keikkailevia kaupan alan työntekijöitä. Töitä on tarjolla ainakin alkuun asiakkaan tarpeen mukaan lähinnä lomien ja sairaslomien sijaisuuksina, joten työ voi soveltua esimerkiksi opiskelijalle, eläkeläiselle tai toista osa-aikaista työtä tekevälle.

Työtehtävät sisältävät pääasiassa kassatyöskentelyä sekä muita kaupan työtehtäviä. Töitä on tarjolla tuurausluonteisesti ja työajat ovat 4-8h/pvä ma-su klo 6.00-21.15 väliselle ajalle.

Aikaisempi kokemus kaupan alan työtehtävistä ja/tai tehtäviin soveltuva koulutus katsotaan eduksi, mutta ei ole välttämätöntä, sillä saat perehdytyksen työhön. Ennen kaikkea arvostamme reipasta ja omatoimista asennetta, hyviä vuorovaikutus- ja tiimityötaitoja sekä luotettavaa ja vastuullista työskentelyotetta. Mikäli olet aurinkoinen täysi-ikäinen asiakaspalvelija, jonka hymy ei hyydy tiukassakaan paikassa, sovit tehtävään erinomaisesti!

Mikäli kiinnostuit, hae tehtävään pikaisesti! Käsittelemme hakemuksia ja haastattelemme ehdokkaita jo hakuaikana.

País del trabajo: Finlandia.

Región: Etelä-Pohjanmaa.

Ver 107 ofertas de trabajo en "Etelä-Pohjanmaa" (Finlandia).

Número de puestos: 1.

Empleador: Bolt.Works Oy.

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 13 de Agosto de 2024, y con identificador de la vacante:6bdf6b75-a25a-4015-a961-0e54c7c574dd.

Ver las 8 ofertas de trabajo de Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados › Vendedores › Comerciantes y vendedores de tiendas y almacenes › Asistentes de venta de tiendas y almacenes › vendedor especializado/vendedora especializada › vendedor especializado en municiones/vendedora especializada en municiones ofertadas.