Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en Estonia > ingeniero químico/ingeniera química > Keemiatootmise Insener

Keemiatootmise insener. Estonia

Vacantes de ingeniero químico/ingeniera química en Estonia

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de las ciencias y de la ingeniería › Ingenieros (excluyendo electrotecnólogos) › Ingenieros químicos › ingeniero químico/ingeniera química.

Traducción de la profesión: Tippspetsialistid › Loodus- ja tehnikateaduste tippspetsialistid › Tehnikateaduste tippspetsialistid (v.a elektrotehnika tippspetsialistid) › Keemiainsenerid.

Descripción de la oferta de trabajo:

Keemia tootmistehnoloogia insener

Tööülesanded: Elcogeni keemia tootmistehnoloogia insenerina on teie missiooniks juhtida meie kemikaalide tootmisprotsesside suurendamist, paigaldamist ja optimeerimist.

Tööülesanded:

Tootmisprotsesside suurendamine: vastutate olemasolevate tootmisprotsesside (nagu suspensioon, pasta valmistamine ja oksiidipulbri süntees) suurendamise ja uute masstootmisprotsesside väljatöötamise eest.

Seadmete valik ja projekteerimine: osalete protsessiseadmete ja tööriistade valimisel, projekteerimisel, tootmisel ja FAT-i (tehase vastuvõtutestimisel).

Paigaldamine ja kasutuselevõtt: juhite uute tootmisseadmete paigaldamist, kasutuselevõttu, SAT-i (kohapealse vastuvõtu testimist), valideerimist ja uute tootmisseadmete käivitamist nii olemasolevates kui ka uutes üksustes.

Võimsuse ja tootlikkuse hindamine: hindate uute tootmisliinide võimsust ja tootlikkust, et tagada nende vastavus tootlikkuse eesmärkidele.

Tõrkeotsing ja optimeerimine: jälgite tootmisparameetreid, tuvastate kõrvalekalded ja rakendate parandusmeetmeid, et säilitada kvaliteedi- ja tootlikkuse ajakava.

Protsesside parendamine: kogute ja edastate saadud infot, andmeid ja teavet erinevate liinide ja üksuste vahel. Tootmisprotsesside täiustamiseks rakendate erinevaid meetmeid ja LEAN-põhimõtteid.

Koolitus : Tootmispersonali koolitamine uute protsesside ja seadmete alal, tagades sujuva rakendumise ja standardsete tööprotseduuride järgimise.

Omalt poolt pakume: Elcogen on energiarevolutsiooni esirinnas suure visiooniga – kas soovite ühineda meie teekonnaga kütuseelementide tehnoloogia ja rohelise vesiniku turuliidri poole?

2001. aastal asutatud Elcogen on puhta energiatehnoloogia tootja, mis tarnib taskukohast rohelist vesinikku ja heitmevaba elektrit. Oleme Euroopa ettevõte, millel on uhke Eesti päritolu ja ülemaailmne kliendivõrgustik, mis tarnib paindlikku tahke oksiidi tehnoloogiat.

Elcogeni asukoht on Suurbritannias ning tootmisüksused Eestis ja Soomes, mis on teenindanud 160 klienti 30 riigis. Hetkel töötab meie Eesti ja Soome tehastes üle 120 töötaja.

Jälgi meid LinkedInis !

Muud nõuded: Teie profiil

Haridus : keemiatehnika, keraamikatööstuse või vastava eriala kraad.

Kogemus : Vähemalt 2-aastane töökogemus keemiatehnoloogia vallas tööstusettevõtetes, eelkõige jahvatamise, hajutamise, jahvatamise ja segamise protsesside kasutuselevõtul ja tõstmisel. Oluline on kogemus uute toodete turule toomisel.

Tehnilised oskused : tootmisprotsesside, tootmisseadmete, tehniliste jooniste ja tehniliste kirjelduste tundmine.

Töökeskkond: soov areneda dünaamilises ja uuenduslikus töökeskkonnas, kus töötavad multikultuursed ja rahvusvahelised meeskonnad.

Isikuomadused: tugev eesmärgile orienteeritus, uudishimu ja õpihimu.

Väga hea inglise keele kirjalik ja suuline oskus (eesti, vene, soome ja muude keelte oskus tuleb kasuks).

Kodus töötamise võimalus: Ei

País del trabajo: Estonia.

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Máster o nivel equivalente.

Experiencia: 2 años.

Empleador: Aktsiaselts Elcogen (https://www.elcogen.com).

Instrucciones para solicitar:

Täiendav informatsioon puudub

Forma de contacto:

  • Teléfono: +372 5332 3237
  • Correo electrónico: alex.cioricielcogen.com

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 14 de Septiembre de 2024, y con identificador de la vacante:1585954.

Ver las 22 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de las ciencias y de la ingeniería › Ingenieros (excluyendo electrotecnólogos) › Ingenieros químicos › ingeniero químico/ingeniera química ofertadas.