Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en Finlandia > pintor de obra/pintora de obra > Kattomaalari, 4 Paikkaa, Taitorent Oy, Turku

Oferta en Varsinais-Suomi (Finlandia) de pintor de obra/pintora de obra

Kattomaalari, 4 Paikkaa, Taitorent Oy, Turku

Clasificación del trabajo: Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios › Oficiales y operarios de la construcción excluyendo electricistas › Pintores, limpiadores de fachadas y afines › Pintores y empapeladores › pintor de obra/pintora de obra.

Traducción de la profesión: Rakennus-, korjaus- ja valmistustyöntekijät › Rakennustyöntekijät ym. (pl. sähköasentajat) › Maalarit ja rakennuspuhdistajat › Rakennusmaalarit ym.

Descripción de la oferta de trabajo:

Haemme nyt asiakasyrityksellemme Tuomaalari Oy:lle Kattomaalaria Turkuun ja lähialueille 2024 sesonkiin.

Nuorekas ja vahva Tuomaalari Oy hakee katto- ja seinämaalareita kauden 2024 urakoihin.

Työt alkavat heti säiden salliessa, eli huhtikuun puolivälin paikkeilla. Työn kesto on ajankohdasta riippuen 2-6 kuukautta.

Aiempi kokemus maalaushommista ei ole välttämätön, mutta kokemus katsotaan eduksi. Työntekijät perehdytetään

perusteellisesti, jolloin asenne ratkaisee. Työssä pääosassa on tiilikattojen pinnoitukset ruiskulla, pesut korkeapainepesurilla ja

muut läheisesti katonmaalaukseen liittyvät työt. Työ on itsenäistä tai parityöskentelyä jolloin työntekijältä odotetaan

oma-aloitteisuutta ja reippautta.

Työ pitää sisällään ajoneuvolla liikkumista joten B-ajokortti on iso etu.

Palkkaus: pohja+ urakkabonus 2500?-4500?

Voit hakea työpaikkaa nettisivuiltamme ja katsoa myös muita avoimia työpaikkoja osoitteessa www.taitorent.fi

Voit olla myös suoraan yhteydessä Anton Tuomaalaan, puh 0442488893 tai antontaitorent.fi .

TaitoRent Oy on Tampereella toimiva täyden palvelun henkilöstöpalvelualan yritys. Tarjoamme luotettavia rekrytointipalveluita yrityksille ja työnhakijoille joustavasti eri toimialoilla.

7-16

País del trabajo: Finlandia.

Región: Varsinais-Suomi.

Ver 402 ofertas de trabajo en "Varsinais-Suomi" (Finlandia).

Número de puestos: 4.

Empleador: Taitorent Oy.

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 02 de Febrero de 2024, y con identificador de la vacante:fefde6d0-e3db-43d1-b3bd-2742b02abca6.

Ver las 90 ofertas de trabajo de Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios › Oficiales y operarios de la construcción excluyendo electricistas › Pintores, limpiadores de fachadas y afines › Pintores y empapeladores › pintor de obra/pintora de obra ofertadas.