Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en Estonia > cartero/cartera > B-kategooria Autojuht - Kuller

B-kategooria autojuht - kuller. Estonia

Oferta de trabajo en Estonia de cartero/cartera

Clasificación del trabajo: Personal de apoyo administrativo › Otro personal de apoyo administrativo › Otro personal de apoyo administrativo › Empleados de servicios de correos › cartero/cartera.

Traducción de la profesión: Ametnikud › Muud teenindusala lihtametnikud › Muud teenindusala lihtametnikud › Postisorteerijad ja -kättetoimetajad.

Descripción de la oferta de trabajo:

B-kategooria kuller

Tööülesanded: Oleme otsimas Tartu esindusse rõõmsameelset, vastutustundliku ja tööst lugupidavat kullerit, kelle põhiülesandeks on erinevate kaupade vedu Tartu ja Lõuna-Eesti piirkonnas. Kauba saajateks on nii äri- kui ka erakliendid.

Omalt poolt pakume: * Ühised üritused.

* Korralikud ja puhtad töövahendid. Sinu tööautoks on 2021. aasta Renault Trafic.

* Meeldiv ja nooruslik kollektiiv.

* Pakume stabiilset töökohta ja konkurentsivõimelist palka.

* Võimalust tööautoga kodus lõpetada.

* Tööriided ja töötelefon.

Muud nõuded: Oled oodatud kandideerima, kui:

* omad b-kategooria juhiluba vähemalt 2 aastat;

* oled rõõmsameelne, lahendustele orienteeritud ja soovid stabiilset töökohta arenevas ettevõttes;

* Sul on positiivne ellusuhtumine; oled töökas, korrektne ning täpne, ei hiline;

* oled meeskonnatöötaja;

* Sulle meeldivad väljakutsed ja oled õpihimuline;

* oled füüsiliselt tugev ja jaksad tõsta ka raskemaid pakke.

Kodus töötamise võimalus: Ei

País del trabajo: Estonia.

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Segundo ciclo de enseñanza secundaria.

Experiencia: 1 años.

Con permiso de conducir: b.

Empleador: Sendpack Eesti OÜ (http://www.sendpack.ee).

Instrucciones para solicitar:

Täiendav informatsioon puudub

Forma de contacto:

  • Correo electrónico: cvsendpack.ee

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 13 de Junio de 2024, y con identificador de la vacante:1579466.

Ver las 58 ofertas de trabajo de Personal de apoyo administrativo › Otro personal de apoyo administrativo › Otro personal de apoyo administrativo › Empleados de servicios de correos › cartero/cartera ofertadas.