Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en Finlandia > vendedor especializado en municiones/vendedora especializada en municiones > 30 H/vk Kassatyöntekijä, Aamu-,ilta- Ja Välivuoroja. K-supermarket Rinteenkulma, Rovaniemi

30 h/vk kassatyöntekijä, aamu-,ilta- ja välivuoroja. K-Supermarket Rinteenkulma, Rovaniemi

Trabajo de vendedor especializado en municiones/vendedora especializada en municiones en Lappi (Finlandia)

Clasificación del trabajo: Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados › Vendedores › Comerciantes y vendedores de tiendas y almacenes › Asistentes de venta de tiendas y almacenes › vendedor especializado/vendedora especializada › vendedor especializado en municiones/vendedora especializada en municiones.

Traducción de la profesión: Palvelu- ja myyntityöntekijät › Myyntityöntekijät › Myyjät ja kauppiaat › Myyjät.

Descripción de la oferta de trabajo:

Etsimme ahkeraa ja energistä työntekijää kassatyöskentelyyn tulevan talven sesongiksi. Jos olet tunnollinen, luotettava ja valmis työskentelemään erilaisissa vuoroissa (aamu-, ilta- ja välivuorot), tämä osa-aikainen työ sesongille sopii sinulle täydellisesti! Aikaisempi työkokemus kaupan alalta ja kassatyöskentelystä katsotaan eduksi, mutta tärkeintä on oikea asenne ja kyky toimia kiireisessä ja nopeatempoisessa ympäristössä.

Tarjoamme:

- Määräaikaisen työsopimuksen, joka alkaa joustavasti syys-lokakuussa 2024 ja jatkuu talvisesongin loppuun maalis-huhtikuulle 2025

- Työtunteja tarjolla 30h/vk, vuorot voivat sijoittua aamu-, ilta- ja välivuoroihin

- Kassatyöskentelyyn vaaditaan perustason englannin kielitaito, sillä sesongin aikana suuri osa asiakkaista on kansainvälisiä matkailijoita

Huomioithan hakiessasi, että sesonkityö vaatii sitoutumista koko sopimuskauden ajaksi ilman ylimääräisiä joululomia ym.

País del trabajo: Finlandia.

Región: Lappi.

Ver 237 ofertas de trabajo en "Lappi" (Finlandia).

Número de puestos: 1.

Empleador: Bolt.Works Oy.

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 04 de Septiembre de 2024, y con identificador de la vacante:9621ba6c-1f3d-4b7c-add7-53041c6c668f.

Ver las 8 ofertas de trabajo de Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados › Vendedores › Comerciantes y vendedores de tiendas y almacenes › Asistentes de venta de tiendas y almacenes › vendedor especializado/vendedora especializada › vendedor especializado en municiones/vendedora especializada en municiones ofertadas.