Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en Polonia > Cajeros y expendedores de billetes > Kasjer

Kasjer. Polonia

Trabajar de Cajeros y expendedores de billetes en Polonia

Clasificación del trabajo: Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados : Vendedores : Cajeros y expendedores de billetes : Cajeros y expendedores de billetes.

Pracownicy usług i sprzedawcy : Sprzedawcy : Kasjerzy i sprzedawcy biletów : Kasjerzy i sprzedawcy biletów

Descripción de la oferta de trabajo:

Zakres obowiązków: Przyjęcie i obsługa klienta zgodnie z zasadami firmy, obsługa kasy fiskalnej, rozliczenie środków płatniczych, zapobiaganie stratom.

Godziny pracy 06.00-14.00 lub 14.00-22.00.

Pracodawca organizuje dowóz pracowniczy z Płońska i okolic. Pracownik korzystający z dowozu ponosi koszt w wysokości 110 zł.

Spotkanie z pracodawcą 19.11.2019, godz. 12.00, w siedzibie Urzędu Pracy, sala konferencyjna (I piętro)Wymagania:- wykształcenie: średnie zawodowe - pożądane; zasadnicze zawodowe - pożądane- pozostałe: Wymagane wykształcenie zawodowe, średnie lub inne, mile widziane doświadczenie zawodowe.Sposób aplikowania:- bezpośrednio do pracodawcy- wymagane dokumenty: CV- języki aplikowania: polski

País del trabajo: Polonia.

Número de puestos: 5.

Tipo de puesto: Determinado.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Salario: mínimo 2450 (PLN).

Empleador: AUCHAN Polska Sp. z o.o..

Instrucciones para solicitar:

Bożena Chwedoruk, tel.: 22 311 86 34, email: auchan.pl" rel="nofollow">b.chwedorukauchan.pl

Identificador de la vacante:1462StPr/19/1596.

Ver las 443 ofertas de trabajo de Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados : Vendedores : Cajeros y expendedores de billetes : Cajeros y expendedores de billetes ofertadas.