Europeos.es : Inicio > Trabajo en Finlandia > vendedor de comida callejera/vendedora de comida callejera > Jäätelönmyyjä, Kaarnasydän Oy, Kouvola

Jäätelönmyyjä, Kaarnasydän Oy, Kouvola. Kymenlaakso

Oferta de vendedor de comida callejera/vendedora de comida callejera en Kymenlaakso (Finlandia)

Clasificación del trabajo: Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados › Vendedores › Vendedores callejeros y de puestos de mercado › Vendedores ambulantes de productos comestibles › vendedor de comida callejera/vendedora de comida callejera.

Traducción de la profesión: Palvelu- ja myyntityöntekijät › Myyntityöntekijät › Katu- ja markkinakauppiaat › Katumyyjät (elintarvikkeet).

Descripción de la oferta de trabajo:

Tule jäätelönmyyjäksi Pingviinikioskille!

Avoinna paikka Kuusankosken jäätelökioskiin henkilölle, joka voi aloittaa työn heti ja mahdollisuus tehdä päivävuoroja myös arkisin.

Oletko asiakaspalveluhenkinen, iloinen ja motivoitunut, saatat olla etsimämme kesätyöntekijä.

Sinun tulee kyetä itsenäiseen sekä oma-aloitteiseen työtehtävien hoitoon.

On eduksi, jos olet kiinnostunut some markkinoinnista sekä osaat hyödyntää eri kanavia.

Sinulta ei vaadita aikaisempaa työkokemusta. Koulutamme jokaisen työtehtäviin.

Työkohde:

Kuusankoski keskusta

Työtehtävien kesto/jaksotus:

- koko kesä (touko-elokuu) tai

- touko-kesäkuu

HUOM! Muita ajanjaksoja hakemuksissa ei huomioida kuin yllä olevat.

Mainitse hakemuksessa ehdottomasti mitä ajanjakso haet sekä maininta, että pystyt ottamaan vastaan päivätyön heti.

Tietoa kioskien aukioloajoista ym.

Edellytämme:

- vähintään 15 vuoden ikä

- hygieniapassi

- sitoutumista ja joustavuutta työtehtäviin

Jäätelökioski avataan ennen vappua ja on avoinna elokuun lopulle.

Kioski avoinna ma-su. Myös juhlapyhät (vappu, juhannus ym.)

Kesäkaudella kioskien aukioloajat n. klo 8-21 (vaihtelua kauden ja viikonpäivien mukaan).

Kaksivuorotyö (aamu-/iltavuoro).

Töitä n. 3-5 pv/viikko (4-8 tuntia/vuoro).

Muista mainita hakemuksessa mille ajanjaksolle haet sekä omat yhteystietosi ja mianinta siitä, onko Sinulla hygieniapassi?

Paikat täytetään heti sopivan henkilön löydyttyä.

Vapaamuotoiset hakemukset: pingviinikesagmail.com tai Kaarnasydän Oy, Sairaalantie 2-4,

45360 Valkeala.

Tiedustelut puh. 0400 657 997

Töitä n. 3-5 pv/viikko (4-8 tuntia/vuoro). Aamu- ja iltavuorot.

País del trabajo: Finlandia.

Región: Kymenlaakso.

Ver 92 ofertas de trabajo en "Kymenlaakso" (Finlandia).

Número de puestos: 1.

Empleador: Kaarnasydän Oy.

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 25 de Abril de 2024, y con identificador de la vacante:c479cbbc-c137-404b-b1d9-bc0ac747deb2.

Ver las 8 ofertas de trabajo de Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados › Vendedores › Vendedores callejeros y de puestos de mercado › Vendedores ambulantes de productos comestibles › vendedor de comida callejera/vendedora de comida callejera ofertadas.