Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en Finlandia > abogado/abogada > Juristi, Asianajolliset Tehtävät

Juristi, asianajolliset tehtävät. Helsinki-Uusimaa

Oferta en Helsinki-Uusimaa (Finlandia) de abogado/abogada

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales en derecho, en ciencias sociales y culturales › Profesionales en derecho › Abogados › abogado/abogada.

Traducción de la profesión: Erityisasiantuntijat › Lainopilliset, sosiaalialan ja kulttuurialan erityisasiantuntijat › Lainopilliset erityisasiantuntijat › Asianajajat.

Descripción de la oferta de trabajo:

Etsimme Lahden tai Helsingin toimipisteeseemme asianajollisiin tehtäviin juristia, joka kykenee itsenäisesti hankkimaan ja hoitamaan rikosoikeudellisia toimeksiantoja. Olet lisäksi kiinnostunut tilanteen mukaan hoitamaan toimeksiantoja 1-2:lla seuraavista oikeudenaloista: Asunto- ja kiinteistökauppariidat, perhe- ja perintöoikeus, taloyhtiöiden juridiikka, työoikeus tai julkiset hankinnat.

Arvostamme erityisesti hyvää asiakaspalvelua ja erinomaista suomen kielen taitoa, sekä työtehtävissämme luonteenomaisesti vaadittavaa tarkkuutta ja ahkeruutta.

Tarjoamme joustavat etätyömahdollisuudet, toimivat työtilat ja -välineet sekä hyvät edellytykset osaamisesi kehittämiseen kolmen mukavan kollegan tuella ja mahdollisesti tarvitsemallasi lisäkoulutuksella. Olemme erinomainen työnantaja, jos olet kiinnostunut joskus tulevaisuudessa itse ryhtymään asianajoyrittäjäksi ja etsit kyseisen tavoitteen toteuttamiseksi työpaikkaa, jossa saat yrittäjyyteen valmistavaa työkokemusta ja sparrausta.

País del trabajo: Finlandia.

Región: Helsinki-Uusimaa.

Ver 900 ofertas de trabajo en "Helsinki-Uusimaa" (Finlandia).

Número de puestos: 1.

Empleador: Markkula Lakiasiaintoimisto Oy.

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 04 de Julio de 2024, y con identificador de la vacante:7f999889-d3d2-45c1-a1a1-61935098430f.

Ver las 31 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales en derecho, en ciencias sociales y culturales › Profesionales en derecho › Abogados › abogado/abogada ofertadas.