Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en Estonia > abogado/abogada > Jurist

Jurist. Estonia

Ofertas en Estonia de abogado/abogada

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales en derecho, en ciencias sociales y culturales › Profesionales en derecho › Abogados › abogado/abogada.

Traducción de la profesión: Tippspetsialistid › Õigus-, sotsiaal- ja kultuurivaldkonna spetsialistid › Õigusspetsialistid › Juristid.

Descripción de la oferta de trabajo:

Juristi ametikoha eesmärk on Hiiumaa valla (edaspidi vald) ametiasutuste teenistujate juriidiline teenindamine ja muu õigusalane töö.

Tööülesanded: • osaleb valla õigusaktide ja lepingute koostamisel ning läbivaatamisel, esitab vajadusel arvamusi ja ettepanekuid;

• nõustab valla teenistujaid õigusloome valdkonnas;

• esindab valda kohtueelses menetluses ja vajadusel kohtus;

• koostab õigusalaseid teadmisi nõudvaid vallavalitsuse kirju ja seisukohti.

Omalt poolt pakume: • kaugtöö võimalust;

• vajadusel osakoormust;

• erialast koolitust;

• meeldivat töökeskkonda ja meeskonda,

• tervise- ja spordikuluhüvitist;

• 35 kalendripäeva puhkust.

Muud nõuded: • õiguse õppesuunal riiklikult tunnustatud magistrikraadi olemasolu või õiguse õppesuunal bakalaureusekraadi olemasolu ja vähemalt kaheaastane avaliku teenistuse seadus § 2 tähenduses riigi või kohaliku omavalitsuse ametiasutuses töötamise kogemus;

• avaliku halduse organisatsiooni ja avalikku teenistust reguleerivate õigusaktide tundmine;

• tööks vajalike riigi ja valla õigusaktide tundmine, nende kasutusoskus;

• intellektuaalne võimekus, hea suhtlemis- ja väljendusoskus;

• eesti keele oskus C1-tasemel, ühe võõrkeele oskus B1-tasemel ametialase sõnavara valdamisega

• algatusvõime, pingetaluvus, analüüsi- ja arenemisvõime.

Kodus töötamise võimalus: Jah

Koormus, vahetused: valikuline

País del trabajo: Estonia.

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Máster o nivel equivalente.

Experiencia: 2 años.

Empleador: Hiiumaa Vallavalitsus (http://www.vald.hiiumaa.ee).

Kandideerimiseks esita motiveeritud sooviavaldus koos elulookirjelduse ning haridust tõendavate dokumentidega digiallkirjastatult aadressile valitsushiiumaa.ee hiljemalt 11.juuli 2024.
Lisainfo: annika.grauberghiiumaa.ee

Kandideerimiseks vajalikud dokumendid:

  • CV
  • motivatsioonikiri
  • haridust tõendava dokumendi koopia

Forma de contacto:

  • Teléfono: 4636084
  • Correo electrónico: hanna.demushiiumaa.ee

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 16 de Julio de 2024, y con identificador de la vacante:1580931.

Ver las 31 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales en derecho, en ciencias sociales y culturales › Profesionales en derecho › Abogados › abogado/abogada ofertadas.