Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en Estonia > abogado/abogada > Jurist

Jurist. Estonia

Trabajo en Estonia de abogado/abogada

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales en derecho, en ciencias sociales y culturales › Profesionales en derecho › Abogados › abogado/abogada.

Traducción de la profesión: Tippspetsialistid › Õigus-, sotsiaal- ja kultuurivaldkonna spetsialistid › Õigusspetsialistid › Juristid.

Descripción de la oferta de trabajo:

Tööülesanded: Tartu Vallavalitsus pakub tööd teotahtelisele juristile. Ametikoha põhieesmärgiks on valla ehitus- ja planeeringuosakonna töö õiguspärasuse tagamine, juriidiline toetamine.

Omalt poolt pakume: Pakume Sulle: konkurentsivõimelist töötasu; 35 kalendripäeva põhipuhkust; kaasaegset töökeskkonda ja meeldivat töökollektiivi;

huvitavat ja vastutusrikast tööd avalikus sektoris; võimalust panustada valla arengusse.

Muud nõuded: Tartu Vallavalitsusse ametisse astuv jurist on:

*iseseisev ja otsustusvõimeline;

* julge ja avatud;

*koostöövalmis;

* hea analüüsi- ja üldistusvõimega;

* väga hea läbirääkimis- ja argumenteerimisoskusega;

* hea suulise ja kirjaliku eneseväljendusoskusega;

*tulemuslik ka pingelistes situatsioonides;

* orienteeritud KOVi huvidele;

* Sulle meeldib valitud eriala, naudid juriidiliselt keerukate ülesannete lahendamist ja enda proovile panekut;

*soovid keskenduda ehitus- ja planeerimisvaldkonna juriidilistele väljakutsetele.

Edukal kandidaadil on:

*õigusalane kõrgharidus (soovitavalt magistrikraad);

*juriidilise töö kogemus (soovitavalt avalikus sektoris);

*väga head teadmised ehitus-, planeerimis- ning haldusõigusest.

Kodus töötamise võimalus: Ei

País del trabajo: Estonia.

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Grado o nivel equivalente.

Experiencia: 2 años.

Con permiso de conducir: b.

Empleador: Tartu Vallavalitsus.

Instrucciones para solicitar:

Täiendav informatsioon puudub

Forma de contacto:

  • Teléfono: 5333 9166
  • Correo electrónico: egle.nommojatartuvald.ee

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 02 de Julio de 2024, y con identificador de la vacante:1577485.

Ver las 24 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales en derecho, en ciencias sociales y culturales › Profesionales en derecho › Abogados › abogado/abogada ofertadas.