Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en Croacia > Ingenieros electrónicos > Nastavnik/ica Elektronike

NASTAVNIK/ICA ELEKTRONIKE. Croacia

Ofertas de trabajo en Croacia de Ingenieros electrónicos

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de las ciencias y de la ingeniería › Ingenieros no clasificados bajo otros epígrafes › Ingenieros electrónicos.

Traducción de la profesión: Professionals › Science and engineering professionals › Electrotechnology engineers › Electronics engineers.

Descripción de la oferta de trabajo:

Na temelju članka 107. Zakona o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi (NN br. 87/08., 92/10., 105/10., 90/11., 16/12., 86/12., 126/12., 94/13., 139/14-RUSRH, 152/14, 07/17, 68/18, 98/19, 64/20, 151/22, 155/23 i 156/23), odredbi Pravilnika o radu i Pravilnika o postupku zapošljavanja te procjeni i vrednovanju kandidata za zapošljavanje , ravnatelj

Medicinske škole Pula, Zagrebačka 30, raspisuje

NATJEČAJ ZA RADNO MJESTO:

Na neodređeno vrijeme (mjesto rada sjedište poslodavca te po potrebi izvan sjedišta poslodavca):

Nastavnik elektronike, nepuno radno vrijeme, 4 sata ukupno tjedno, 1 izvršitelja/ice, na neodređeno vrijeme.

OPĆI I POSEBNI UVJETI

Prema Zakonu o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi (N.N.br.87/08., 86/09., 92/10., 105/10.-isp., 90/11., 16/12., 86/12, 94/13., 152/2014., 7/17., 68/18., 89/19., 64/20., 151/22., 155/23., 156/23.), Strukovnom kurikulumu te Pravilniku o radu Medicinske škole Pula.

PRIJAVI NA NATJEČAJ PRILAŽE SE:

1. molba koja mora biti vlastoručno potpisana

2. životopis

3. diploma - preslika

4. dokaz o državljanstvu - preslika

5. rodni list - preslika

6. potvrda o nekažnjavanju ne starija od 6 mjeseci od dana raspisivanja natječaja

Kandidati će biti upoznati na web-stranici Škole www.medicinskaskolapula.hr o sljedećem:

  1. Datum, vrijeme i mjesto praktične provjere i intervjua
  2. Rok za objavu vremena i mjesta održavanja provjere
  3. Na provjeru i intervju će biti pozvani samo kandidati koji udovoljavaju uvjetima natječaja
  4. O rezultatima natječaja

Na natječaj se mogu javiti osobe oba spola.

S osobom kojom se zasnuje radni odnos po potrebi će se ugovoriti probni rok, Zakonom predviđen.

Pravo prednosti prilikom zapošljavanja moguće je ostvariti:

Kandidat koji pravo prednosti pri zapošljavanju ostvaruje prema odredbama Zakona o hrvatskim braniteljima iz domovinskog rata i članovima njihovih obitelji (Narodne novine broj 121/17, 98/19, 84/21 i 156/23), dužan je uz prijavu na natječaj dostaviti dokaze iz čl. 103. st. 1. navedenog zakona koji se mogu pronaći na internetskim stranicama Ministarstva hrvatskih branitelja.

Poveznice:

Kandidat/kinja koji/a se poziva na pravo prednosti pri zapošljavanju u skladu s člankom 48. Zakona o civilnim stradalnicima iz Domovinskog rata (Narodne novine broj 84/21) uz prijavu na javni poziv dužan/a je, pored dokaza o ispunjavanju traženih uvjeta, priložiti dokaze potrebne za ostvarivanje prava prednosti pri zapošljavanju navedene na mrežnoj stranici Ministarstva Hrvatskih branitelja Republike Hrvatske https://branitelji.gov.hr/UserDocsImages//dokumenti/Nikola//popis%20dokaza%20za%20ostvarivanje%20prava%20prednosti%20pri%20zapošljavanju-%20Zakon%20o%20civilnim%20stradalnicima%20iz%20DR.pdf

Kandidati koji se pozivaju na pravo prednosti prilikom zapošljavanja sukladno članku 9. Zakona o profesionalnoj rehabilitaciji i zapošljavanju osoba s invaliditetom (Narodne novine broj 157/13, 152/14, 39/18, 32/20), uz prijavu na javni natječaj dužni su, osim dokaza o ispunjavanju traženih uvjeta, priložiti i rješenje o utvrđenom invaliditetu, odnosno drugu javnu ispravu o invaliditetu, na temelju koje se osoba može upisati u očevidnik zaposlenih osoba s invaliditetom te dokaz iz kojeg je vidljivo na koji je način prestao radni odnos kod posljednjeg poslodavca (rješenje, ugovor, sporazum i sl.).

Kandidati koji se pozivaju na pravo prednosti prilikom zapošljavanja sukladno članku 48.f Zakona o zaštiti vojnih i civilnih invalida rata (Narodne novine broj 33/92, 77/92, 27/93, 58/93, 2/94, 76/94, 108/95, 108/96, 82/01, 103/03 i 148/13, 98/19), uz prijavu na javni natječaj dužni su, osim dokaza o ispunjavanju traženih uvjeta, priložiti rješenje ili potvrdu o priznatom statusu iz koje je vidljivo spomenuto pravo, izjavu da do sada nisu koristili pravo prednosti prilikom zapošljavanja po toj osnovi te dokaz iz kojeg je vidljivo na koji je način prestao radni odnos kod posljednjeg poslodavca (rješenje, ugovor, sporazum i sl.)

Rok za podnošenje prijave: 8 dana od dana objave natječaja.

Natječajna dokumentacija dostavlja se poštom na adresu:Medicinska škola Pula, Zagrebačka 30, 52100 Pula s naznakom:”za natječaj”.

Nepotpune i nepravovremene prijave neće se razmatrati.

Natječaj je objavljen dana 24.4.2024. i traje do 2.5.2024. godine

KLASA: 112-02/24-01/01

URBROJ: 2168-17-24-1

Pula, 24. travnja 2024. godine

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Grado o nivel equivalente.

Empleador: MEDICINSKA ŠKOLA PULA.

Instrucciones para solicitar:

Zamolba: Zagrebačka 30, 52100 Pula

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 26 de Abril de 2024, y con identificador de la vacante:2494584.

Ver las 34 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de las ciencias y de la ingeniería › Ingenieros no clasificados bajo otros epígrafes › Ingenieros electrónicos ofertadas.