Europeos.es : Inicio > Trabajo en Estonia > director de restaurante/directora de restaurante > Juhataja

Juhataja. Estonia

Vacantes de director de restaurante/directora de restaurante en Estonia

Clasificación del trabajo: Directores y gerentes › Gerentes de hoteles, restaurantes, comercios y otros servicios › Gerentes de hoteles y restaurantes › Gerentes de restaurantes › director de restaurante/directora de restaurante.

Traducción de la profesión: Juhid › Haiglate juhid, jaekaubanduse juhid ja muid teenuseid osutavate asutuste juhid › Hotelli- ja restoraniteenuseid osutavate asutuste juhid › Restoranide juhid.

Descripción de la oferta de trabajo:

Tartu Mart Reiniku kooli Daily toitlustusse!

Tööülesanded: Filiaali igapäevase töö juhtimine.

Filiaali efektiivse töökorralduse tagamine.

Kaupade tellimine vastavalt menüüle ja kooskõlastades kokaga.

Eelarve koostamine ja selle täitmine.

Klientide professionaalse teenindamise tagamine.

Koostööpartneritega suhete loomine ja hoidmine.

Omalt poolt pakume: Kaasaegset töökeskkonda,-tingimusi ja väljaõpet.

Tööaega E-R 8:00-16:30.

Soodsat omapere toitlustust.

Motivatsioonipakettide valikut - täiendav tervisekindlustus või soodustused sportimiseks (Stebby).

Lisaks hoolitseme sinu tööalase ja isikliku arengu eest.

Muud nõuded: Eelnev töökogemus, pingetaluvus, hea suhtleja, tervisetõend.

Kodus töötamise võimalus: Ei

País del trabajo: Estonia.

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Primer ciclo de enseñanza secundaria.

Experiencia: 1 años.

Empleador: Baltic Restaurants Estonia AS (http://www.balticrest.com/).

Instrucciones para solicitar:

Täiendav informatsioon puudub

Forma de contacto:

  • Teléfono: +372 5470 0480
  • Correo electrónico: cv.eebalticrest.com

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 22 de Junio de 2024, y con identificador de la vacante:1579735.

Ver las 135 ofertas de trabajo de Directores y gerentes › Gerentes de hoteles, restaurantes, comercios y otros servicios › Gerentes de hoteles y restaurantes › Gerentes de restaurantes › director de restaurante/directora de restaurante ofertadas.