Jogi asszisztens. Del-Alfold. Hungría

Contrato en Hungría (Del-Alfold) de Secretarios jurídicos

Clasificación del trabajo: Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de nivel medio en operaciones financieras y administrativas : Secretarios administrativos y especializados : Secretarios jurídicos.
Technikusok és hasonló foglalkozások : Üzleti és igazgatási foglalkozások : Titkárok és szakosodott titkárok : Jogi titkárok.

Descripción de la oferta de trabajo:
A(z) HAJDÚ ÜGYVÉDI IRODA Jogi asszisztens munkatársat keres szegedi munkavégzésre munka törvénykönyve szerinti jogviszony keretében határozatlan időtartamra. A munkáltató által elfogadható iskolai végzettségek: . Munkarend, munkaidő beosztás: kötött nappali munkavégzés, foglalkoztatás kezdete, vége: 2018.01.03 - , állásegyeztetés helye és módja: Jelentkezni a huiReemplazar por una arrobat-online.hu e-mail címen önéletrajz leadásával. . A munkáltató által elfogadható szakképzettségek:Jogi asszisztens, ;Speciális munkakörülmények:Munkaidő: 08:00:16:30-ig. Pályakezdők is jelentkezhetnek., Speciális követelmények:Jogi asszisztens felsőfokú szakképesítés szükséges.Informatikai ismeretek, jó kommunikációs készség, precizitás.

País del trabajo: Hungría.

Región: Dél-Alföld.

Ver 1216 ofertas de trabajo en "Del-Alfold" (Hungría).

Fecha de inicio: 02/01/2018.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: No se precisa.

Se requieren cualificaciones profesionales: Si.

Horas semanales: 40.

Salario: mínimo 185500.0 HUF (Bruto Mensualmente).

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Determinado.

Empresa: HAJDÚ ÜGYVÉDI IRODA.

Dirección: 6720 Szeged, Deák Ferenc utca 2. I/2..

Contacto: Dr. Hajdú István

Email: huiReemplazar por una arrobat-online.hu

Ver las 92 ofertas de trabajo de Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de nivel medio en operaciones financieras y administrativas : Secretarios administrativos y especializados : Secretarios jurídicos ofertadas.