Europeos.es : Inicio > Empleo en Estonia > pedicuro/pedicura > Jalahoolduspetsialist

Jalahoolduspetsialist. Estonia

Oferta de trabajo en Estonia de pedicuro/pedicura

Clasificación del trabajo: Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados › Trabajadores de los servicios personales › Peluqueros, especialistas en tratamientos de belleza y afines › Especialistas en tratamientos de belleza y afines › pedicuro/pedicura.

Traducción de la profesión: Teenindus- ja müügitöötajad › Inimestele isiklikke teenuseid osutavad isikud › Juuksurid, kosmeetikud jms alade töötajad › Kosmeetikud jms alade töötajad.

Descripción de la oferta de trabajo:

Edukalt tegutsev ning kiiresti arenev Jalakliinik Estonian Foot Clinic otsib oma meeskonda ravipediküüri spetsialisti!

Tööülesanded: * Pediküüri praktilised oskused;

* Geellakkimise ja küünelakiga lakkimise oskus;

* Kogemus probleemsete jalgade hooldamises;

* Müügioskused.

Omalt poolt pakume: * Töökeskkonda kesklinnas;

* Professionaalset kollektiivi;

* Vajadusel väljaõpet ja koolitusi

* Võimalust kasutada BALMED keti kliinikute teenuseid erihinnaga;

* Motiveerivat töötasu;

* Sporditoetust;

* Parkimise võimalust.

Muud nõuded: * Oled kiire õppija ning sul on varasem töökogemus pediküürijana (vähemalt 1 aasta);

* vähemalt keskharidus (kasuks tuleb erialane haridus);

* oskus kasutada arvuti põhiprogramme;

* oled aus, täpne, kohusetundlik, avatud suhtleja, lojaalne, diskreetne sulle usaldatud teabe osas;

* oskad grammatiliselt head eesti, vene ja inglise keelt kõnes ja kirjas.

* Kasuks tuleb meditsiinilise hariduse omamine.

Meditsiinilise hariduse korral võimalik väljaõpe laserravi valdkonnas.

Kodus töötamise võimalus: Ei

País del trabajo: Estonia.

Número de puestos: 2.

Nivel educativo: Segundo ciclo de enseñanza secundaria.

Experiencia: 1 años.

Empleador: Estonian Clinic OÜ (http://www.evc.ee).

Instrucciones para solicitar:

Täiendav informatsioon puudub

Forma de contacto:

  • Teléfono: +372 5596 7215
  • Correo electrónico: olgaevc.ee

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 11 de Junio de 2024, y con identificador de la vacante:1574735.

Ver las 2 ofertas de trabajo de Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados › Trabajadores de los servicios personales › Peluqueros, especialistas en tratamientos de belleza y afines › Especialistas en tratamientos de belleza y afines › pedicuro/pedicura ofertadas.