Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en Finlandia > conductor de vehículo de reparto/conductora de vehículo de reparto > Jakeluauton Kuljettaja, United Parcel Service Finland Oy, Vantaa

Jakeluauton kuljettaja, United Parcel Service Finland Oy, Vantaa

Oferta de conductor de vehículo de reparto/conductora de vehículo de reparto en Helsinki-Uusimaa (Finlandia)

Clasificación del trabajo: Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores › Conductores de vehículos y operadores de equipos pesados móviles › Conductores de automóviles, camionetas y motocicletas › Conductores de automóviles, taxis y camionetas › conductor de vehículo de reparto/conductora de vehículo de reparto.

Traducción de la profesión: Prosessi- ja kuljetustyöntekijät › Kuljetustyöntekijät › Henkilö-, pakettiauton- ja moottoripyöräkuljettajat › Henkilö-, taksi- ja pakettiautonkuljettajat.

Descripción de la oferta de trabajo:

JAKELUAUTON KULJETTAJA

UPS (NYSE:UPS) on maailman johtava logistiikka-alan yritys, joka tarjoaa laajan valikoiman pakettien ja rahdin kuljettamiseen, kansainvälisen kaupankäynnin edistämiseen ja kehittyneen teknologian hyödyntämiseen liittyviä ratkaisuja tehokkaamman maailmankaupan mahdollistamiseksi. UPS:n pääkonttori on Atlantassa, Yhdysvalloissa. UPS palvelee yli 220 maassa ja toimii maailmanlaajuisesti. Yritys löytyy Internetistä osoitteesta www.UPS.com. Yrityksen blogia voi lukea osoitteessa www.blog.ups.com. UPS:n uutiset löytyvät osoitteesta www.pressroom.ups.com.

Etsimme palveluhenkistä JAKELUAUTON KULJETTAJAA.

UPS:n kuljettajana olet yrityksemme käyntikortti ja asiakaspalvelu on tärkein tehtäväsi. Toimitat ja noudat asiakkaiden lähetyksiä, joten tarvitset vähintään B-ajokortin. Ensisijaisesti palkkaamme kuitenkin C1/C ajokortin ja tavaraliikenteen ammattipätevyyden omaavan henkilön. Sinulla on myös mielellään ajokokemusta pääkaupunkiseudulta. Työ on nopeatempoista, joten paineensietokyky ja joustavuus kuuluvat ominaisuuksiisi. Turvallinen liikennekäyttäytyminen on sinulle itsestäänselvyys. Positiivinen asenteesi säilyy ja näkyy koko päivän.

Työ on kokoaikainen päivätyö ja työajat ovat noin kello 9:45-17:45.

Tarjoamme kilpailukykyisen palkan, hyvät työvälineet sekä nuorekkaan työilmapiirin.

Jos kiinnostuit tehtävästästä, hae mahdollisimman pian. Liitä hakemukseen mukaan lyhyt CV.

9:45-17:45

País del trabajo: Finlandia.

Región: Helsinki-Uusimaa.

Ver 980 ofertas de trabajo en "Helsinki-Uusimaa" (Finlandia).

Número de puestos: 1.

Empleador: United Parcel Service Finland Oy.

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 10 de Junio de 2024, y con identificador de la vacante:96b03337-4a4a-44e0-bce5-d81c4cb532ac.

Ver las 190 ofertas de trabajo de Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores › Conductores de vehículos y operadores de equipos pesados móviles › Conductores de automóviles, camionetas y motocicletas › Conductores de automóviles, taxis y camionetas › conductor de vehículo de reparto/conductora de vehículo de reparto ofertadas.