Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en Eslovenia > administrador de sistemas de TIC/administradora de sistemas de TIC > J017136 Strokovni Sodelavec Vii/2 (i) - M/ž

J017136 STROKOVNI SODELAVEC VII/2 (I) - M/Ž. Osrednjeslovenska

Ofertas de empleo en Osrednjeslovenska (Eslovenia) de administrador de sistemas de TIC/administradora de sistemas de TIC

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de tecnología de la información y las comunicaciones › Especialistas en bases de datos y en redes de computadores › Administradores de sistemas › administrador de sistemas de TIC/administradora de sistemas de TIC.

Traducción de la profesión: Strokovnjaki/strokovnjakinje › Strokovnjaki/strokovnjakinje za informacijske in komunikacijske tehnologije › Strokovnjaki/strokovnjakinje za podatkovne zbirke in računalniška omrežja › Sistemski upravljavci/sistemske upravljavke.

Descripción de la oferta de trabajo:

SISTEMSKI ADMINISTRATOR, poskusno delo 4 mesece, Nedoločen čas , polni delovni čas, 40, - PRIPRAVA OZ. PREDLAGANJE SISTEMSKIH REŠITEV IZ PODROČJA INFORMATIKE,- IZVAJANJE NAJZAHTEVNEJŠIH ORGANIZACIJSKIH IN STROKOVNIH NALOG IZ INFORMACIJSKEGA PODROČJA,- SODELOVANJE PRI IZVEDBI JAVNIH NAROČIL S PODROČJA INFORMATIKE,

- PRIPRAVA NAJZAHTEVNEJŠIH GRADIV, ANALIZ, PREDLOGOV,- KOORDINACIJA DELA,- SLEDENJE TRENDOM RAZVOJA IT, Znanje angleškega jezika na ravni B2 evro. jezik.lest. CEFR, poznavanje informacijskega sistema v zdravstvu, poznavanje programskega jezika NET.

K prijavi vabimo vse zainteresirane kandidate, ki vas zanima delo v majhni, uigrani ekipi, ste navdušeni nad informacijskimi sistemi in vas zanima zdravstvo (želene so izkušnje oz. poznavanje javnega sektorja), da nam posredujete vašo prijavo z življenjepisom in vsemi dokazili o izpolnjevanju razpisnih pogojev, ter pripišete registrsko številko prijave.,

País del trabajo: Eslovenia.

Región: Osrednjeslovenska.

Ver 1053 ofertas de trabajo en "Osrednjeslovenska" (Eslovenia).

Experiencia: 6 años.

Empleador: ZDRAVSTVENI DOM LJUBLJANA, METELKOVA ULICA 9, 1000 LJUBLJANA.

Letter + CV to EMPLOYER
Contact Person: SLUŽBA KADROVSKA
Contact Phone: 01 555 25 15
Contact Email: zaposlitevzd-lj.si

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 08 de Julio de 2024, y con identificador de la vacante:PH85064.

Ver las 74 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de tecnología de la información y las comunicaciones › Especialistas en bases de datos y en redes de computadores › Administradores de sistemas › administrador de sistemas de TIC/administradora de sistemas de TIC ofertadas.