Europeos.es : Inicio > Trabajo en Croacia > Profesionales en derecho > 1 Izvršitelj/ica – Viši/a Stručni/a Suradnik/ica U Odjelu Za Regionalni Razvoj I Strateško Planiranje

Oferta de trabajo de Profesionales en derecho en Croacia

1 Izvršitelj/ica – Viši/a Stručni/a Suradnik/ica U Odjelu Za Regionalni Razvoj I Strateško Planiranje

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales en derecho, en ciencias sociales y culturales › Profesionales en derecho › Profesionales en derecho no clasificados bajo otros epígrafes.

Traducción de la profesión: Professionals › Legal, social and cultural professionals › Legal professionals › Legal professionals not elsewhere classified.

Descripción de la oferta de trabajo:

Na temelju članka 17. Statuta VIDRA - Agencije za regionalni razvoj Virovitičko-podravske županije (KLASA: 030-01/18-01/01; URBROJ: 2189-76-01/1-18-3) kojeg je 9. travnja 2018. godine donijelo Upravno vijeće VIDRA - Agencije za regionalni razvoj Virovitičko-podravske županije, uz suglasnost osnivača Virovitičko-podravske županije (KLASA: 012-03/18-01/01, URBROJ: 2189/1-04/1-18-2) od 17. travnja 2018. godine, te Izmjene i dopune Statuta VIDRE – Agencije za regionalni razvoj Virovitičko-podravske županije (KLASA: 030-01/18-01/02; URBROJ: 2189-76-01/1-18-3) kojeg je 19. lipnja 2018. godine donijelo Upravno vijeće VIDRA - Agencije za regionalni razvoj Virovitičko-podravske županije, uz suglasnost osnivača Virovitičko-podravske županije (KLASA: 012-03/18-01/02, URBROJ: 2189/1-04/1-18-2) od 29. lipnja 2018. godine, članka 5. Pročišćenog teksta Pravilnika o radu VIDRA - Agencije za regionalni razvoj Virovitičko-podravske županije od 26. travnja 2023. godine (KLASA: 024-02/23-01/02; UR.BROJ: 2189-76-02/1-23-1), te članka 6. Pročišćenog teksta Pravilnika o unutarnjem ustrojstvu VIDRA - Agencije za regionalni razvoj Virovitičko-podravske županije od 8. rujna 2023. godine (KLASA: 024-02/23-01/1; UR.BROJ: 2189-76-02/01-23-2), ravnateljica VIDRA- Agencije za regionalni razvoj Virovitičko-podravske županije objavljuje

N A T J E Č A J

za prijam u radni odnos u VIDRA-Agenciju za regionalni razvoj Virovitičko-podravske županije na neodređeno vrijeme, u punom radnom vremenu (8 sati dnevno) za sljedeće radno mjesto:

1 izvršitelj/ica – Viši/a stručni/a suradnik/ica u Odjelu za regionalni razvoj i strateško planiranje

potrebna stručna sprema: preddiplomski i diplomski sveučilišni ili stručni studij ili integrirani preddiplomski i diplomski sveučilišni ili stručni studij iz područja društvenih znanosti ili tehničkih znanosti.

Kandidati/kinje moraju ispunjavati sljedeće uvjete:

  • Najmanje 1 godina radnog iskustva u struci;
  • Aktivno znanje engleskog jezika;
  • Poznavanje rada na računalu;
  • Hrvatsko državljanstvo.

Kandidati/kinje koji ispunjavaju tražene uvjete dužni su uz prijavu dostaviti:

  • Životopis (vlastoručno potpisan);
  • Dokaz o hrvatskom državljanstvu (preslik domovnice, osobne iskaznice, vojne iskaznice ili putovnice) sukladno članku 29. Zakona o hrvatskom državljanstvu („Narodne novine“ br. 53/91, 70/91, 28/92, 113/93, 4/94, 130/11, 110/15 i 102/19, 138/21);
  • Dokaz o odgovarajućem stupnju obrazovanja (original ili ovjerena preslika diplome ili uvjerenje o stečenoj stručnoj spremi);
  • Dokaz o traženom radnom iskustvu na odgovarajućim poslovima (npr. preslik potvrde ranijeg poslodavca o vrsti poslova i trajanju radnog odnosa, preslik ugovora o radu, rješenja i sl. iz kojih mora biti vidljivo ostvareno odgovarajuće radno iskustvo na poslovima tražene struke i stupnja stručne spreme i njegovo trajanje);
  • Dokaz o radnom iskustvu (Potvrda o podacima evidentiranim u matičnoj evidenciji Hrvatskog zavoda za mirovinsko osiguranje);
  • Uvjerenje da se protiv kandidata/kinje ne vodi kazneni postupak (izvornik, ne starije od 6 mjeseci);
  • Dokaz o znanju stranog jezika (uvjerenje/certifikat/potvrda/svjedodžba/diploma ili vlastoručno potpisana izjava podnositelja prijave);
  • Dokaz o znanju rada na računalu (uvjerenje/certifikat/potvrda/svjedodžba/diploma ili vlastoručno potpisana izjava podnositelja prijave).

    Opis poslova Višeg/e stručnog/e suradnika/ice u Odjelu za regionalni razvoj i strateško planiranje:

  • Praćenje stanja projekata svih korisnika s područja županije u središnjem elektroničkom registru razvojnih projekata;
  • Radi na prikupljanju statističkih i ostalih relevantnih podataka za potrebe izrade županijske razvojne strategije i NRS 2030;
  • Sudjeluje u obavljanju svih poslova u Odjelu, obavlja i ostale poslove koje mu odrede nadređeni.

Nepravodobne, nepotpune te prijave koje ne ispunjavaju formalne uvjete natječaja neće se razmatrati.

Ukoliko smatra potrebnim ravnateljica Agencije može imenovati stručnu komisiju koja će provjeriti znanje, sposobnost i vještinu kandidata prijavljenih na natječaj.

Provjera znanja, sposobnosti i vještina može se obaviti pomoću odgovarajućih pisanih testova, rješavanja zadataka, provjerom praktičnog rada na određenim poslovima, intervjuom.

Prijave s dokazima o ispunjavanju traženih uvjeta dostavljaju se u roku osam (8) dana od dana objave ovog natječaja neposredno ili poštom (preporučeno) na adresu: VIDRA - Agencija za regionalni razvoj Virovitičko-podravske županije, Ulica Augusta Šenoe 1, 33000 Virovitica.

O rezultatima provedenog natječaja i izboru kandidata obavijestit će se osobe koje su sudjelovale u tom postupku u roku od 8 (osam) dana od dana donošenja odluke i to u pravilu putem elektroničke pošte.

Po raspisanom natječaju ne mora se izvršiti izbor, ali se u tom slučaju donosi odluka o poništenju natječaja.

Natječaj se objavljuje na mrežnim stranicama Hrvatskog zavoda za zapošljavanje (https://www.hzz.hr/) i VIDRA-Agencije za regionalni razvoj Virovitičko-podravske županije (https://ravidra.hr/).

Osobni podaci kandidata obradit će se isključivo i jedino u svrhu provedbe javnog natječaja, a sukladno Zakonu o provedbi Opće uredbe o zaštiti podataka („Narodne novine“ br. 42/18) i Uredbe (EU) 2016/679.

Sukladno odredbama Zakona o ravnopravnosti spolova, na javni natječaj se mogu javiti osobe obaju spolova.

Kandidat/kinja koji/a može ostvariti pravo prednosti sukladno članku 101. Zakona o hrvatskim braniteljima iz Domovinskog rata i članovima njihovih obitelji („Narodne novine“ br. 121/17, 98/19, 84/21, 53/23), članku 48.f Zakona o zaštiti vojnih i civilnih invalida rata („Narodne novine“ br. 33/92, 57/92, 77/92 27/93, 58/93, 2/94, 76/94, 108/95, 108/96, 82/01, 103/03, 148/13 i 98/19), članku 47. Zakona o civilnim stradalnicima iz Domovinskog rata („Narodne novine“ br. 84/21) i članku 9. Zakona o profesionalnoj rehabilitaciji i zapošljavanju osoba s invaliditetom („Narodne novine“ br. 157/13, 152/14, 39/18 i 32/20) dužan/a se je u prijavi na oglas pozvati na to pravo te ima prednost u odnosu na ostale kandidate samo pod jednakim uvjetima. Uz prijavu na natječaj dužan/na je priložiti dokaz iz kojeg je vidljivo spomenuto pravo te dokaz o nezaposlenosti.

Nezaposlene osobe iz članka 102. stavak 1., redoslijedom točke a) do i), odnosno zaposlene osobe iz stavka 2. iste odredbe Zakona o hrvatskim braniteljima iz Domovinskog rata i članovima njihovih obitelji („Narodne novine“ br. 121/17, 98/19, 84/21, 156/23), osim traženih dokaza o ispunjavanju uvjeta ovog natječaja, u svrhu ostvarivanja prava prednosti pri zapošljavanju, prijavi su obvezni priložiti i dokaze propisane člankom 103. stavak 1. Zakona o hrvatskim braniteljima iz Domovinskog rata i članovima njihovih obitelji dostupne na internetskoj stranici Ministarstva hrvatskih branitelja:

Kandidati koji se pozivaju na pravo prednosti pri zapošljavanju sukladno članku 9. Zakona o profesionalnoj rehabilitaciji i zapošljavanju osoba s invaliditetom („Narodne novine“ br. 157/13, 1524/14, 39/18, 32/20) dužni su da bi ostvarili pravo prednosti pri zapošljavanju pod jednakim uvjetima pozvati se na navedeno pravo i dostaviti sve dokaze propisane člankom 9. Zakona o profesionalnoj rehabilitaciji i zapošljavanju osoba s invaliditetom.

Sve dodatne informacije vezane uz ovaj natječaj mogu se dobiti na e-mail: swen.justaravidra.hr i telefon 033/ 638-268.

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Grado o nivel equivalente.

Experiencia: 1 años.

Empleador: Razvojna agencija VIDRA.

OsobniDolazak: VIDRA - Agencija za regionalni razvoj Virovitičko-

Email: swen.justaravidra.hr

NajavaMobitel: 099 7788884

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 05 de Julio de 2024, y con identificador de la vacante:2527030.

Ver las 108 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales en derecho, en ciencias sociales y culturales › Profesionales en derecho › Profesionales en derecho no clasificados bajo otros epígrafes ofertadas.